18 Yaşın Üzerindeki Başvuru Yapan Kişiler İçin PTT Ödemesi Almak Şimdi Mümkün!

18 Yaşın Üzerindeki Başvuru Yapan Kişiler İçin PTT Ödemesi Almak Şimdi Mümkün!

PTT’ye başvuru yapan 18 yaşını doldurmuş kişiler için 40 bin TL’ye kadar ödeme almak mümkün oldu. Kampanyalı avantajın duyurusu yapıldı.

18 yaşını doldurmuş olan vatandaşlar PTT üzerinden ödeme için başvuru yapabilirler. Daha sonrasında isem 40.000 TL’ye kadar ödeme alınması mümkün hale gelecek. Böylelikle 36 ay vade seçeneği insanlara sunulmuş olacak.

PTT ‘nin Kampanyası Birçok Kişiyi Umutlandırdı

PTT'nin bu kampanyayı başlatma amacı kredi bu puanı düşük olan kişilerin nakit ihtiyacının karşılanmasıdır. 36 ay vade seçeneği ile sunulan Bu işlem hem pratik ve hem de kolay şekilde insanlara sunulacak. 40.000'ye kadar verilecek olan bu ödenekten PTT ve aktif bank aracılığı ile kişilere sunulacak. Ayrıca bu krediye bireysel olarak başvuran kişilerin de yine bireysel müşteri olması gerekiyor.

0x0-bunu-yapana-karsiliksiz-para-odeniyor-devlet-tarafindan-verilecek-tek-yapilmasi-gereken-ise-1633965292701.jpgKredi puanı düşük olan kişiler bankalardan kredi alamadığı zaman PTT’ye başvuru yaparak bu ihtiyaçlarını giderebilirler. PTT merkezine gitmeye gerek kalmadan SMS üzerinden kolaylıkla bu krediye başvurmak mümkündür.

PTT ve aktif banka bu krediden faydalanmak için başvuru yapan kişiler kredi puanı düşük olduğu zaman da yine aynı oranda faizlendirme durumundan faydalanabilecek.

SMS yöntemi olduğu için kişi PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazıp 30 50 numarasına göndererek bu Kredi başvurusunda bulunabilir. SMS gönderildikten sonra aktif bank üzerinden hızlı şekilde değerlendirilmeye alınıyor. Daha sonrasında ise aktif banka üzerinden gelen mesajla birlikte ne kadarlık Kredi verildiğine dair bilgilendirme yapılır.

PTT’nin Kredi İmkanından Kimler Faydalanacak

Özellikle emekli olan ve yaştan dolayı kredi imkânından faydalanmayan kişiler de yine bu PTT kredi imkânından faydalanabilir. Fakat bu başvuru durumundan önce emekli olan kişi emekli maaşını PTT’ye taşımalıdır.

Emekliler için sunulan Kredi imkânı ise 80 bin liraya kadar yükseliyor. Bu şekilde emekliler bütün nakit ve ihtiyaçlarını karşılayarak bu miktardaki krediden kolaylıkla faydalanabilir. Aynı Zamanda düşük faiz oranları ve vade ile birlikte ödemesi de oldukça kolaydır.isverenlerden-asgari-ucret-aciklamasi.jpg

Emekli olan ve Kredi notu düşük olan kişiler sıklıkla nakit paraya gereksinim duyabilir. B​​​​​​​öyle zamanlarda bankalar kredi imkânı sunmadığı için PTT şimdilerde avantajlı olan bu kampanyayı insanlara sundu. Böylelikle normal vatandaşlar için 40 bin TL emekli olan vatandaşları için ise 80.000 TL’ye kadar avantajlı kredi imkânı sunuluyor.

Kısa bir sms ile birlikte kolaylıkla bu krediye başvurmak mümkün oluyor. Daha sonrasında ise kişi ihtiyacı doğrultusunda ve bankanın onaylandığı doğrultuda kredi çıkıyor. Ayrıca PTT ve aktif bank üzerinden bu krediler kişilere sunuluyor.

Bu haber toplam 336 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.