3600 Ek Göstergesinde Nefesler Tutuldu! Çalışmaların Sona Ermek Üzere Olduğu Ek Göstergede Son Dakika

3600 Ek Göstergesinde Nefesler Tutuldu! Çalışmaların Sona Ermek Üzere Olduğu Ek Göstergede Son Dakika

3600 ek göstergesi için resmen nefesler tutuldu! Çalışmaların sonuna doğru yaklaşıldı. Detaylar merak ediliyor. Tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz...

3600 ek gösterge özellikle memurlar ve emekli ikramiyeleri konusunda değişiklik oluşturacak bir çalışmadır. Bu yüzden de özellikle emekli olan unvan artışı bekleyen memurlar ve emekli kişiler tarafından bu gösterge heyecanla bekleniyor. Özellikle bu ek gösterge çalışmalarının salı günü son bulmasından dolayı pek çok kişi Çalışma ve Sosyal güvenlik bakımı ve Vedat bilginden açıklama bekliyor. Vedat Bilgin tarafından yapılan açıklamaya göre mayıs ayı sonunda ek gösterge çalışmaları sona ermiş ve netleşmiş olacak.

Ek gösterge çalışmaları sonucunda unvan artışları heyecanla bekleniyor. Mayıs ayı sonunda net şekilde bu durum meclise sunulmuş ve açıklanmış olacak. Ek gösterge çalışmaları pek çok alanı kapsadığı için memur ve emekli olan kişiler Bu durumun sonuçlarını bekliyor.

442136-753262271.jpg

Ek Gösterge Çalışmalarının Sonucunda Olan Etkiler

Günümüzde özellikle emekli olan kişiler ek gösterge çalışmalarının sonuçlarını heyecanla bekliyor. Çünkü ek gösterge çalışmalarının sonucunda emekli ikramiyeleri ciddi oranda artış olacak. Aynı zamanda memurlar içinde ünvan artışı söz konusu olacağı için pek çok sektördeki kamu görevleri ek gösterge sonuçlarını merakla bekliyor.

Kamu Personelleri konusundan üniversitede çalışan genel sekreter yardımcısı ya da genel müdür yardımcısı gibi pek çok unvanda yükseliş söz konusu olacak. Bu yüzden de pek çok kişinin bu alanda yükselerek hem kazandıkları ücret hem de hiyerarşi anlamında daha yüksek seviyelere çıkması bekleniyor.

Mayıs ayının sonunda Yani Salı günü Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanı Vedat Bilgin tarafından bu durumdaki net açıklama yapılacak. Bu yüzden de pek çok kişi bu ek gösterge çalışmalarının sona ermesi konusunda heyecanlı bir bekleyiş içerisinde.wsi-imageoptim-istock-1063289558.jpg

Memursen ile Çalışma Bakanlığının Görüşmeleri Ne Zaman Sonuçlanacak?

Özellikle memursen ek gösterge çalışmaları konusunda hızlandırma yaparak büyük bir performansla çalışmalara devam ediyor. Vedat Bilgin ve memursen arasındaki görüşmeler devam ediyor. Salı günü yapılacak açıklama memursen ve Vedat Bilgin arasındaki görüşmeler doğrultusunda netlik kazanmış olacak. Ek gösterge çalışmalarının sonuçlarını hem emekliler hem de memur olan kişiler heyecanlı bir şekilde bekliyor.

Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanı Vedat Bilgin salı günü net şekilde ek gösterge çalışmalarının sona erdiğini ve yapılacak değişikliklerle ilgili açıklama yapacak. Bu açıklamayı herkes heyecanla bekliyor. Hem kamu görevlilerinin yükselmesi Hem de emekli ikramiyeleri konusunda pek çok olumlu gelişme olması bekleniyor. Bu gelişmelerin açıklanması için Salı günü bakan Vedat Bilgin, netleşen durumu belirtecek.

Bu haber toplam 318 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.