Acil Para Lazım Diyenler Vakıfbank'a Koşuyor! Şubeye Gelen Herkese Anında 5.000 TL Faizsiz Nakit Verilecek

Acil Para Lazım Diyenler Vakıfbank'a Koşuyor! Şubeye Gelen Herkese Anında 5.000 TL Faizsiz Nakit Verilecek

Acil nakit ihtiyacı olanların yüzünü güldüren kampanya Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank, ihtiyacı olan herkese şubeden anında 5 bin TL verip gönderiyor. Vakıfbank 5 bin TL ihtiyaç kredisi detayları…

Türkiye Bankacılık sektörünün önde gelen kamu bankalarından Vakıfbank, müşterilerine sevindiren bir duyuru yaptı. Vakıfbank resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda, acil nakit ihtiyacı olan kişilere şubeden anında 5 bin TL kredi verileceği belirtildi. Daha önceden banka üzerinden kredi başvurusunda bulunduğu halde kredi onayı alamayan müşteriler de 5 bin TL’ye kadar düşük faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başladı

2285491-720x360.jpg

En fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı. Vakıfbank bu kampanya ile 5 bin TL kredi vereceği müşterilerden bazı şartlar istiyor. Vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaşan ve Vakıfbank şubelerinde kuyruklar oluşmasına neden olan 5 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları açıklandı. Buna göre Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi kullanım politikasına uygun olan tüm müşterilere şubelerden anında 5 bin TL kredi veriliyor. Vakıfbank 5 bin TL ihtiyaç kredisinde çok düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor.

Vakıfbank 5 Bin TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank tarafından duyurulan 5 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ilk olarak en yakın Vakıfbank şubesine müracaat edilmesi gerekiyor. Vakıfbank şubelerine kredi başvurusu için gidenlerin yanlarında mutlaka kimlik ve gelir belgesi bulunması önem taşıyor. Vakıfbank başvuru sonucunu 5 dakika içinde müşteriye yanıt olarak veriyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasında 5 bin TL hızlı ve masrafsız kredi çekebilmek için başvuru sahibinin kredi notunun en az 1100 olması gerekiyor. Sigortalı çalışanlara ve emekliler verilen Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi geri ödemelerinde büyük kolaylıklar sunuluyor. Bu kapsamda Vakıfbank müşterileri 5 bin TL ihtiyaç kredisinin geri ödemesini 3 ay erteleme fırsatından hemen yararlanabiliyor. Acil nakit ihtiyacı olanların başvuru yaptığı Vakıfbank 5 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor.

Bu haber toplam 563 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.