ATM Kartı Olanlar Dikkat!  Son Tarih 30 Haziran

ATM Kartı Olanlar Dikkat! Son Tarih 30 Haziran

Bonus kart sahiplerine kazandırılacak olan fırsatlar duyurulmuş oldu. Bu kapsam içinde en az 200 lira miktarında yapılacak olan market harcaması sonrası kartlarına ödeme yapılacağı açıklandı. Belirtilen kampanya ay sonuna kadar devam edecek.

daDuyurulmuş Olan Kampanyanın Detayları

Markette Bonus üye işi yerinden yapılacak olan 200 lira ve daha da fazlası harcamada 2 harcamanıza 20 lira toplamda 80 TL Bonus ilave edilecek. Açıklanan kampanya 1 Haziran ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli sayılacak. Kampanya için bütün işlemler 200 lira ve üstü harcamalar için geçerli olacak. Fiziki ve sanal postan yapılmış olan harcamalarda dahil olacak. Kampanyaya dahil olanlar ise şu şekilde, Garanti Bonus, Bonus flexi, Bonus, genç para kart, Bonus dahildir.

kredi-karti-olanlar-dikkat-asgari-odeme-tutarlari-guncellendi-1200x900.jpg

Kampanyaya Katılım Nasıl Gerçekleştirilir?

Kampanyaya katılım için ilk yapılan harcamadan önce Bonus flaştan hemen katılın tıklamanız yeterli olacaktır. Ya da gıda yazıp 33 40'a kısa mesaj gönderilmesi gerekecektir. Kampanyaya dahil olan Bonus sanal kartlar internetten yapılan harcamalar ve temassız işlemlerde dahil olacaktır. Aynı gün içinde aynı iş yerinden gerçekleştirilmiş olan harcamaların sadece ilki kampanya kapsamında olacaktır. Kampanyaya düzenli bir ödeme talimatı olan otomatik ödemeler bulunan Bonus kullanımları ya da fatura ödemeleri vergi ödemeleri dahil olmayacaktır. Yapılmış olan kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir. Bir müşteri en az 20 en fazla 80 TL Bonus elde edebilir.odatv-image-72-6e1d6adf1a284c.webp

Kazanılmış olan Bonuslar 3 Temmuz ile 3 Ağustos 2022 tarihleri kapsamında kullanımı aktif olacaktır. 3 Ağustos 2022 tarihinden sonra kullanılmamış olan Bonuslar 4 Ağustos'ta tekrardan alınacaktır. Yapılmış olan kampanya sadece yurt içinde gerçekleştirilmiş olan harcamalar için geçerlidir. Kampanya kapsamına Fastpay ile yapılmış olan işlemler dahil olmayacaktır.

Çeşitli ürün kategorilerinde satış yapmış olan sanal mağazalardan gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında olmayacaktır. Bonus Flash ile katılım sadece birey şirketi, sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanır. Kampanya kapsamında iade ve iptal işlemleri dikkatli bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çeşitli ürün kategorilerinde satış gerçekleştiren mağazalardan alınan işlemler kampanya kapsamına dahil olmayacaktır.

Bu haber toplam 275 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.