Banka Borçluları Vakıfbank ve Denizbank Şubelerinden 75.000 TL Alabilir; Bankalar Şart Aramayacak!

Banka Borçluları Vakıfbank ve Denizbank Şubelerinden 75.000 TL Alabilir; Bankalar Şart Aramayacak!

Banka Borçluları Vakıfbank ve Denizbank Şubelerinden 75.000 TL Alabilir; Bankalar Şart Aramayacak! Tüm ayrıntılar haberimizde…

Banka Borçluları Vakıfbank ve Denizbank Şubelerinde 75.000 TL alabilecek; Bankalar Şart Aramayacak... Bankalardan nakit arayan vatandaşlar, 75 bin TL'ye kadar 24 ay vadeli borç kapatma kredisi arıyor. Denizbank ve Vakıfbank 75 bin TL'ye varan nakit kampanyasına başvurarak mevcut kredi kartı ve ihtiyaç kredisi borçlarını diğer bankaya en kısa sürede kapatıyor.

Daha önce bu bankalarda icrası olan ve borçlarını ödemek için 75000 TL kredi kullanmak isteyenler bu kampanyalara katılamazlar. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler gibi borç kapatma kredisi kullanmak isteyenler, bankanın şartlarını yerine getirmeleri halinde kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde 24 ay kredi kullanabilecekler.

vakifbank-borc-kapatma-kredisi.jpg

Vakıfbank borç kapatma kredisi

Borç kapatma kredisi denilince ilk akla gelen bankalardan biri olan Vakıfbank, kamu bankası olması nedeniyle konut sakinlerine düşük faizli kredi imkanı sunuyor. Bankalar aracılığıyla yapacağınız ihtiyaç kredisi kampanyasında krediyi kullanacak kişiler, Vakıfbank müşterisi ise daha düşük faiz oranlarıyla kredi alacaklardır. Vakıfbank borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka borçlarının tamamını tek bir yerden başvurarak ve ödeyerek daha rahat nefes alabilirler. Emekli kamu görevlisi olan ve vergi levhası olan herkes, en düşük faiz oranlarıyla 75 bin TL'ye kadar kullanılacak Vakıfbank borç kapatma kredisinden yararlanarak gecikmeli kredi kullanabilecek.

denizbank-borc-kapatma-kredisi.jpg

Denizbank borç kapatma kredisi

Kredi başvurusunda bulunabileceğiniz özel bir banka olan Denizbank, 36 ay vadeli ve maksimum 75 bin TL tutarında borç kapatma kredisi sunuyor. Bu banka kredilerini kullanmak isteyenlerin kredi ve kredi kartı borçlarını zamanında ödeyen banka müşterisi olması gerekmektedir. Düzensiz ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için Denizbank borç kapatma kredisi kampanyası ile işlem yapabilirsiniz. Denizbank borç kapatma kredisi için işlem yapacak vatandaşlar ilk taksit ödemelerini 3 ay erteleyebilecek. Borç transfer kredisi veya borç kapatma kredisi başvurusunda bulunmak isteyenlerin yerel banka şubesine kimliklerini ve gelir belgesini getirmeleri gerekmektedir.

Bu haber toplam 554 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.