Bankalar emekli promosyonlarını güncelledi!

Bankalar emekli promosyonlarını güncelledi!

Birçok banka emekli müşteri sayısını arttırmak maksadıyla promosyon kampanyaları başlattı. Tekrardan emekli promosyonları güncelleyen bankalar, emekli vatandaşların yüzünü güldürmekte kararlı.

Geçtiğimiz haftalarda başlatılan emekli promosyonları kampanyalarıyla birlikte emeklilere 3 yıllık süreyle imzalayacakları taahhüt sözleşmeleri karşılığında promosyon veriliyor. 8.000 TL’ye kadar promosyon sağladığını açıklayan özel bankalar bu alanda birçok kişiyi emekli müşterisi yapmayı başardı.

Onlarca farklı bankanın başlatmış olduğu promosyon kampanyaları kapsamında birçok emekliye promosyon ödemesi yapılıyor. Binlerce TL ödeme yapan bankalar bu sayede emekli müşterisi sayısını arttırmayı amaçlıyor. Özel bankaların yüksek tutarlarda promosyon sağladığı belirtilirken birçok banka birbirleriyle yarış içerisinde bulunuyor. En yüksek promosyonu veren bankaların müşteri sayılarının ciddi düzeyde arttığı görülmektedir.

bankalar-emekli-promosyonlarini-guncelledi.jpg

Promosyon tutarı 10.500 TL’ye dayandı

Birçok farklı bankanın devam ettirdiği promosyon kampanyalarının tutarları da yüksek seviyelere ulaştı. Toplamda 10.500 TL’ye kadar promosyon sağlayan bankalar hem emekli müşterilerine hem de emekli yakınlarını getiren vatandaşlara ödeme yapıyor. Garanti Bankası tarafından başlatılan emekli promosyon kampanyasına göre emekli maaşlarına göre 8.500 TL’lik promosyon alınması mümkün olacak. Aynı zamanda emekli yakınlarını getiren kişilere de 250 TL, toplamda 2.500 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Birçok kişinin katıldığı promosyon kampanyalarının Eylül ayı içerisinde sonlanacağı belirtildi.

Binlerce emekli müşterisinin maaş taşıdığı bu günlerde bankalar birbirleriyle kıyasıya rekabet içerisinde. En yüksek tutarı veren bankalara yapılan emekli maaş taşıma başvurularının hızlı bir şekilde arttığı görülüyor. Emekli maaşlarını taşıyan kişiler ilk maaşlarının yatmasıyla birlikte promosyon tutarlarından yararlanabilecek. Emeklileri yakından ilgilendiren promosyon kampanyalarının önümüzdeki haftalarda da süreceği belirtildi. Şubelerden yapılacak olan promosyon taleplerinin ortalama 10 dakika içerisinde sonuçlandığı biliniyor. Maaş tutarlarına göre dağıtılacak olan promosyonların ilk maaş yatımının ardından 3 iş günü içerisinde ilgili hesaplara aktarılacağı belirtildi.

Bu haber toplam 167 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.