Bankalardan Müşterilerine 30.000 TL'e Kadar Faizsiz Kredi Desteği! Fırsatı Kısa Süreliğine Geçerli

Bankalardan Müşterilerine 30.000 TL'e Kadar Faizsiz Kredi Desteği! Fırsatı Kısa Süreliğine Geçerli

Son dakika olarak gündeme gelen bu haber, nakit ihtiyacı olanlara can suyu olacak. Bankalar müşterilerine 30.000 TL'e kadar faizsiz kredi desteği veriyor. Başvuru sadece belli şartları yerine getirenl...

Son dakika olarak gündeme gelen bu haber, nakit ihtiyacı olanlara can suyu olacak. Bankalar müşterilerine 30.000 TL'e kadar faizsiz kredi desteği veriyor. Başvuru sadece belli şartları yerine getirenler için geçerli. Son dakika olarak resmi siteler üzerinden de yayınlanan bu haber ile birlikte, İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, 30 bin TL faizsiz kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa katılım bankalarından bu işlemlerini yapabilirler. Katılım bankaları tamamen islami şartlara uygun olarak faizsiz bankacılık işlemleri yapan bankalardır. Sizlerde bir kredi kullanacaksınız ve bu kredinin haram olduğunu düşünüyorsanız, faizsiz kredilere başvuru yaparak bu sıkıntınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Faizsiz kredi alabilmeniz için de bazı banka politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Katılım bankalarından alacağınız kredilerde faiz yerine kar payı uygulanmaktadır. Bu şekilde sizlerde başvurunuzu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hemen hesabınıza atabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 30 bin TL faizsiz kredi nasıl alınır?

Katılım bankalarından en çok tercih edilenler arasında gösterilen Kuveyt Türk Katılım Bankası, ihtiyaç finansman destek kredileri adı altında faizsiz işlem yaptığı krediler vermektedir. Sizlerde bu bankadan 30.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vadeye kadar uygun kar payı oranları ile birlikte Kredi alabilirsiniz. Başvurular size en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesi üzerinden yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere kredi sonucunu söyleyecektir. Onay almanız durumunda da aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Size en yakın banka şubesi haricinde internet sitesi üzerinden de bu bankaya kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Kredi kullanmak için kimlik ve gelir belgenizin olması gerekiyor.

Ziraat Katılım Bankası 30.000 TL faizsiz kredi

Özellikle emekli olan müşteriler, 30 bin TL faizsiz kredi almak istedikleri zaman Ziraat Katılım Bankası şubelerine gidebilirler. Çünkü bu banka kamu Bankası olan Ziraat Bankası tarafından kurulmuş bir kamu Katılım Bankasıdır. Kamu Katılım Bankası olmasından dolayı banka uygun kar payı oranları ile sizlere helal ihtiyaç kredisi vermektedir. Emekli olan kişilerde emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler. Başvurular sadece banka şubesinden yapılmaktadır. Size en yakın Ziraat Katılım Bankası şubesine kimlik ve gelir belgelerinizi gösteren belgelerle giderek başvurunuzu yapabilir ve sonucu hemen öğrenebilirsiniz. Verdiğimiz bu iki banka haricinde Vakıf Katılım Bankası ve Emlak Katılım Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankalarda kamu Katılım Bankası olarak geçmektedir. Banka şubelerine gittiğinizde işlem yapabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi haricinde eğer konut ihtiyacınız veya taşıt ihtiyacınız varsa bu ihtiyaçlarınız için verilmiş olan kampanyalara katılarak faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Bankalar yaptıkları tüm bankacılık işlemlerinde faiz uygulamıyorlar.

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.