Bankkart Sahiplerine Müjde: Ziraat Bankası Tüm Müşterilerine 250 TL Veriyor!

Bankkart Sahiplerine Müjde: Ziraat Bankası Tüm Müşterilerine 250 TL Veriyor!

Ziraat Bankası müşterilerine alışveriş yaparak 250 TL kazanma fırsatı sunuluyor. Ev ihtiyaçlarını karşılarken bir yandan da Bankkart hediye lira kazanmak isteyenler Ziraat Bankası’nın bu kampanyasına mobil uygulama üzerinden başvuru yapabiliyor…

Türkiye’nin en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası, kredi kartı ve banka kartı müşterilerine müjdeli haberi verdi. Müşterilerinin kredi ya da banka kartı kullanımını artırmak amacıyla yeni kampanyalar çıkaran Ziraat Bankası, şimdi de 250 TL veriyor. Ziraat Bankası kredi veya banka kartı ile Bankkart üye iş yerlerinden yapılan 750 TL ve üzeri her alışverişten Bankkart hediyesi alınabiliyor.

Ziraat Bankası 250 TL Hediye Kampanyası

Ziraat Bankası’nın başlattığı kampanya ile en fazla 250 TL Bankkart lira kazanma şansı bulunuyor. Öncelikle bu kampanyadan yararlanabilmek için Ziraat Bankası’nın kredi ya da banka kartına sahip olmak ve daha sonra da Bankkart üye iş yerlerinden alışveriş yapmak yeterli oluyor. Müşteriler yapacağı ilk 750 TL ve üzeri alışverişte 25 TL, sonrakinden 50 TL, üçüncüsünden 75 TL ve dördüncü alışverişten 100 TL Bankkart lira kazanabiliyor. Böylelikle Ziraat Bankası müşterileri her alışverişinde toplamda 250 TL hediyenin sahibi olabiliyor.

250 TL Bankkart Hediyesi Detayları

son-dakika-ziraat-bankasi-uygulamasinda-erisim-sorunu.jpg

Ziraat Bankası tarafından müşterilere verilen Bankkart liralar anında müşterinin hesabına tanımlanıyor. Kampanyaya katılım sağlamak için öncelikle Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden kampanyaya başvuru yapılması gerekiyor. Bu kampanyadan sadece Ziraat Bankası bireysel bankkart kredi kartı ve banka kart müşterileri yararlanabiliyor. Ticari kredi kartlarına sahip müşterilerin harcamaları için 250 TL hediye verilmiyor. Kampanya katılım koşulları ve detayları Ziraat Bankası mobil uygulaması üzerinden “Kampanyalar” menüsünde tüm müşterilerin bilgisine sunuluyor.

Ziraat Bankası Kampanya Katılım Koşulları

Türkiye’deki milyonlarca Ziraat Bankası müşterisini sevindiren alışveriş kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Harcadıkça kazanmak isteyenler Ziraat Bankası üye iş yerlerini tercih ederek Bankkart kredi ve banka kartları ile harcama yaptıkça hediye liralar kazanıyor. Alışverişin iadesi veya iptali gerçekleşirse, kazanılan Bankkart hediye liralar da hesaptan geri alınıyor.

Bu haber toplam 745 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.