Bayram İkramiyesinden Sonra Emeklilere Müjde!

Bayram İkramiyesinden Sonra Emeklilere Müjde!

Emeklilere bayram ikramiyesinden sonra büyük müjde geldi! İşte emeklilerin yüzlerini güldürecek haberler...

Emeklinin hesabına 2.750 TL daha yatırılmaya başlandı ATM'den paranızı alabilirsiniz. Akbank, özel bir reklam kampanyası duyurusu yaparken tüm emeklileri etkileyen bir kampanya duyurdu. Bu kampanya nakit ihtiyacı olanlar için bir fırsattı. Nakit paraya ihtiyacı olanlar için bu fırsat kaçırılmayacak derecede önemli bir kampanya Bu nedenle Akbank'tan emekli olanlara ve üç yıllık maaşı Akbank’tan alma sözü veren emeklilere 2 bin 750 TL ödeneceği bildirildi. Bu kampanya 31 Mayıs'a kadar devam edecek.

650x344-son-dakika-emekliler-maas-ve-ikramiye-odemeleri-icin-bankaya-gidebilecek-mi-icisleri-bakanligi-tanitladi-1619980007866.jpg

Kampanyanın Şartları

Duyuruya göre 1 Nisan 2022 ile 31 Mayıs 2022 aralığında SGK emekli maaşını taşıyarak bankadan üç yıl maaş almayı taahhüt eden emekliler, promosyon ödemesinde faydalanacak Promosyondan yararlanabilmek için müşterinin 3 yıl süreyle bankadan gelir/maaş almayı taahhüt etmesi gerektiği bildiriliyor.

Banka 2.750TL Ödeme Yapacağını Duyurdu

SGK gelirini/emekli maaşını Akbank'a aktaran emeklinin aylık geliri/aylık tutarı üzerinden hesaplanacak olan 1 aylık maaş tutarının net emekli maaşı 1.500 TL (1.500 TL hariç) ye kadar olması durumunda 1850 TL 2.500 TL (2.500 TL hariç) ye kadar olan maaşlar için 2.300 TL, 2.500 TL üzeri için 2.750 TL olarak tanımlanmaktadır.

122508.jpg

Kampanya Ayrıntıları Nelerdir?

Kampanyanın detaylı duyurusunda şu ifade yer aldı;

Her kişi kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir. Birden fazla emekli maaşınız varsa ve bir veya daha fazla maaş artışı için başvuruda bulunursanız, ilgili maaşın toplam tutarı kadar bir promosyon alırsınız.

Emekli maaşı taşıma taahhütnamesi'ni imzalayarak promosyon başvurusunda bulunan müşterilerin ödemeleri, ilk maaşlarını ödendiği tarihten itibaren 3 iş günü içinde Akbank hesaplarına yapılacaktır.

Sözleşme süresi içinde vefat dışındaki nedenlerle gelirim/aylık ödemem SGK tarafından askıya alınırsa veya gelirim/maaşım herhangi bir nedenle başka bir bankaya devredilirse veya müşteri promosyonu bitirmek isterse taahhüt süresi sona erer.

Fonlama ilişkisi sona erer ve bankadan herhangi bir yazılı bildirim gerekmez. Kota sisteminde ödenen fon tutarı kalan taahhüt süresi dikkate alınarak promosyon sözleşmesi iptal edilecektir yazılı bildirim yapılmaksızın taahhüt süresi hesaplanarak kıstelyevm usulü ile ödenen promosyonun geri iadesi istenecektir.

Bu haber toplam 262 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.