Bu Bankalardan Günde 15 TL'ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Alıp 36 Ay Vade ile Ödeyebilirsiniz!

Bu Bankalardan Günde 15 TL'ye 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Alıp 36 Ay Vade ile Ödeyebilirsiniz!

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakından takip edenlere kaçırılmayacak fırsat geldi. Acil nakit ihtiyacı için 10 bin TL kredi çekmek isteyenlere günde 15 TL ödeme ile kredi veren bankalar büyük ilgi görüyor…

Türkiye bankacılık sektöründe kamu ve özel bankalar arasındaki kredi müşterisi yarışı hız kazandı. Son dönemde artan maliyetler sebebiyle acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bankaların kredi kampanyalarını yakından takip etmeye devam ediyor. Acil nakit paraya ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Kredi müşterilerine 3 ay erteleme imkanı da tanıyan Akbank, düşük faiz oranları sayesinde günde 15 TL ödeme yaparak 10 bin TL kredi kullanma fırsatı sunuyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

61a4bb5786b244438c901f96.jpg

Türkiye’nin en gözde bankalarından Akbank’tan düşük faizler ile 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere büyük kolaylık sunuldu. Müşterilerine yüzde 2.44 faiz oranıyla kredi veren bankanın müşteriler belgesiz ve imzasız anında kredi çekebiliyor. Duyurulan kredi kampanyası kapsamında 36 ay vade seçeneği ile 10 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu onaylanan müşterilere aylık taksit tutarı 455 TL oluyor. Böylelikle Akbank ihtiyaç kredisi müşterileri günde 15 TL ödeyerek 10 bin TL tutarında kredi kullanıp ihtiyaçlarını ertelemeden karşılamanın keyfini sürüyor.

Günde 15 TL Ödemeyle 10 Bin TL Kredi

Bankalar arasında kredi yarışı hız kazanırken, tıpkı Akbank gibi bazı özel bankalarda da düşük faizler ile 10 bin TL kredi veriliyor. Bankacılık sektöründe geniş bir müşteri kitlesine sahip olan CEPTETEB hoş geldin faizli kredi kampanyasında yüzde 1.85 oranında faiz uyguluyor. Kredinin aylık taksit tutarı 406 TL olurken, CEPTETEB müşterileri günde 15 TL’nin de altında ödeme yaparak ihtiyaç kredisi kullanmış oluyor.

Bunun dışında QNB Finansbank ve Enpara gibi bankalarda da düşük faizler ve esnek ödeme seçenekleri ile ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuluyor. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan bu bankalarda 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken vatandaşlar, kredi geri ödemelerini günde 15 TL’yi geçmeyecek şekilde yaparak 3 yıl içinde tamamen kapatabiliyor.

Bu haber toplam 614 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.