Doğalgaz Faturasında Taksitli Ödeme Fırsatı! ING Faturaya 3 Taksit Kampanyası Başlattı

Doğalgaz Faturasında Taksitli Ödeme Fırsatı! ING Faturaya 3 Taksit Kampanyası Başlattı

Türkiye’de son dönemde doğalgaz zammının gelmesiyle birlikte vatandaşlar faturalarını nasıl ödeyeceğini kara kara düşünmeye başladı. Yüksek gelen doğalgaz faturasını taksitli bir şekilde ödemek isteyenlere ING’den müjdeli haber geldi…

Ülke genelinde giderek şiddetini artıran kar yağışı, her ilde hayatı durma noktasına getirdi. Özellikle son dönemde İstanbul’da yolların kapandığı ve trafiğin felç olduğu görüldü. Vatandaş, yılın en soğuk geçen günlerinde ister istemez doğalgaz tüketimini de artırmak zorunda kaldı. Soğuk havalarda doğalgaz tüketiminin artması, vatandaşın yüksek rakamda doğalgaz faturaları ile karşılaşmasına neden oldu.

Bunun üzerine bir de 2022 yılında doğalgaza zam gelmesi faturaların ödemesini iyice zorlaştırdı. Bu süreçte bazı bankalar uyguladıkları fatura ödeme kampanyaları ile doğalgaz faturalarını ödeme konusunda vatandaşa kolaylıklar sağlıyor. İstanbul’da ikamet edenler İGDAŞ doğalgaz faturalarını 3 ay taksitlendirme fırsatından yararlanabiliyor.

ING Doğalgaz Faturasını 3 Taksit Yapıyor

221120161116364202262-2.jpg

Kış aylarının en soğuk döneminden geçilirken, doğalgaz tüketimi faturalara doğrudan yansıyor. Soğuk havalarla birlikte yüksek gelen doğalgaz faturalarını ödeme konusunda vatandaşlar akla karayı seçiyor. Özellikle son dönemde ekonomide yaşanan ciddi dalgalanmalar ve yüksek enflasyon ile birlikte fatura ödemek güçleşti. Bu yüzden ING Bank, müşterilerine doğalgaz faturasında 3 taksit kampanyası başlatarak kolaylık sunuyor.

İstanbul’da ikamet eden vatandaşlar İGDAŞ doğalgaz ödemelerinde ING sayesinde 3 taksit fırsatından yararlanabiliyor. Vatandaşa fatura ödeme sürecinde nefes aldıran bir kampanya olan ING doğalgaz faturasına 3 taksit seçeneği, İstanbullulardan büyük ilgi görüyor. Bu kapsamda ING Bank kredi kartı müşterileri 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kredi kartlarıyla yapacakları İGDAŞ fatura ödemelerini 3 ay taksitlendirebiliyor.

Doğalgaz Faturasını 3 Taksitle Ödeme Yöntemi

ING Bank ile İGDAŞ arasında yapılan anlaşma kapsamında 3 taksitle doğalgaz faturasını ödeme imkanından yararlanmak için öncelikle kampanyaya katılım sağlamak gerekiyor. ING Bank tarafından başlatılan bu kampanyaya SMS ile katılım gerçekleştirmek mümkün oluyor. “BOL GAZ” yazıp 2205 numarasına SMS gönderen İstanbullu İGDAŞ aboneleri, ING kredi kartı ile yaptıkları doğalgaz faturası ödemelerinde 3 taksit fırsatından yararlanabiliyor.

Bu haber toplam 334 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.