Doğalgaz Faturasını Ödemekte Zorlananlara Taksit Fırsatı! Başvuran Herkese 3 Taksit İmkanı

Doğalgaz Faturasını Ödemekte Zorlananlara Taksit Fırsatı! Başvuran Herkese 3 Taksit İmkanı

Yılbaşında doğalgaza zam yapılmasının ardından vatandaşlar kış mevsimini nasıl atlatacağını kara kara düşünmeye başladı. Yüksek gelen doğalgaz faturalarını ödemekte zorlananlara Ziraat Bankası’ndan 3 taksit fırsatı geldi…

Türkiye’nin en büyük kamu bankalarından Ziraat Bankası, müşterilerini sevindiren bir duyuru ile gündeme geldi. Yılbaşında doğalgaza zam yapılmasından sonra vatandaşlar sert geçen kış mevsimini nasıl atlatacağını düşünüyordu. Bu süreçte doğalgaz tüketimini artırmak zorunda kalan ve yüksek faturalarla karşılaşan vatandaşlara derin bir nefes aldıracak kampanya başladı.

Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden yapılan önemli duyuruda doğalgaz faturalarına taksit seçeneği başlatıldı. Bu duyuruya göre 31 Mayıs 2022 tarihine kadar Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile doğalgaz ödemelerine 3 taksit fırsatı sunulacak. Müşterilerin Bankkartları ile İGDAŞ vezneleri ya da http://www.igdas.istanbul/ web sitesi üzerinden yapılacak tek çekim fatura ödemelerinde 3 taksit fırsatı resmen başladı.

Son Başvuru Tarihi 31 Mayıs 2022

ziraat-bankasi-mobil-uygulamasina-erisim-sikintisi-899731-5.jpg

Yüksek gelen doğalgaz faturalarından şikayetçi olan ve kış mevsiminde bunları ödemekte zorlananlara kamu bankasından destek geldi. Vatandaşlar bu sayede tek çekim doğalgaz fatura ödemelerini daha sonradan ek ücret olmadan 3 taksite bölebilecek. Ayrıca Ziraat Bankası’nın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda kampanya detaylarına yer verildi.

Ziraat Bankası müşterileri Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile İGDAŞ vezneleri ve internet sitesi üzerinden tek çekim fatura ödemesi yapacak. 31 Mayıs 2022 tarihine kadar kampanyaya başvuru yapan müşteriler, bu faturalarını ek ücret olmadan 3 taksit halinde ödeme fırsatı elde edecek. Bu kampanyadan sadece İstanbul’da ikamet eden ve Ziraat Bankası müşterisi olup Bankkart kullanan vatandaşlar yararlanabilecek.

Ziraat Bankası Kampanya Detayları

Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile katılım sağlanabileceği SMS ile katılım için asıl kart sahipleri “IGDAS” yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından 4757’ye SMS göndermeleri gerekecek. Ziraat Bankası Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile yapılan işlemler ve ek kartlar ile yapılacak işlemler asıl kartın harcamalarına dahil edilecek. Ancak Bankkart ücretsiz kartlar bu kampanyaya dahil edilmeyecek.

Bu haber toplam 512 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.