Düşük Faizli Kredi Müjdesi; Artık Bu Bankalardan Memursanız Yüzde 1,69 Oranla 12 Ay Vadeli 50.000 TL Nakit Sağlanacak

Düşük Faizli Kredi Müjdesi; Artık Bu Bankalardan Memursanız Yüzde 1,69 Oranla 12 Ay Vadeli 50.000 TL Nakit Sağlanacak

Kamu bankalarından müşterilerine düşük faizli kredi müjdesi geldi. Acil nakit ihtiyaçları için bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler, kamu bankalarının bu fırsatını kaçırmıyor. Yüzde 1.69 faiz oranıyla 50 bin TL kredi çekme fırsatı…

Türkiye’de bankacılık alanında faaliyet gösteren kamu bankaları, vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarında yanında olmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde hızla yükselen enflasyon sebebiyle vatandaşlar nakit ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanıyor. Acil nakit arayanların bir numaralı adresi haline gelen kamu bankalarından gelen son kampanya vatandaşın yüzünü güldürdü.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank olarak sıralanan kamu bankaları, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara yüzde 1.69 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunmaya devam ediyor. Maaşını kamu bankalarından alan ve devlet memuru olan vatandaşlar, kamu bankalarının bu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasından anında yararlanabiliyor. İhtiyaçlarını daha fazla ertelemeden uygun fiyatlarla satın almak isteyenler, Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile 50 bin TL krediyi bütçesine uygun koşullarda çekip kullanabiliyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

kamu-bankalarindan-yeni-kredi-paketi-tarihi-firsat-4560460-1597301340.jpg

Ziraat Bankası’ndan devlet memuru olan müşterilerine büyük kredi fırsatı geldi. Bankanın açıkladığı son duyuruya göre 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1.69 faiz oranıyla düşük faizli kredi desteği sunuluyor. 12 ay vade seçeneği ile sunulan bu cazip ihtiyaç kredisi kampanyasından sadece Ziraat Bankası’ndan maaş alan devlet memurları yararlanabiliyor. Memurlar için başlatılan bu kredi kampanyası ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi anında çekilebiliyor. Geniş bir müşteri kitlesi bulunan Ziraat Bankası dışında diğer kamu bankalarında da benzer kampanyalar ile memura destek olunuyor.

Kamu Bankalarından Düşük Faizli Kredi Fırsatı

Devlet memuru olarak kamuda görev yapan vatandaşlara Vakıfbank ve Halkbank’tan da düşük faizlerle ihtiyaç kredisi çekme fırsatı sunuluyor. Devlet memurları, kamu bankalarına giderek anında 50 bin TL ihtiyaç kredisini başka bir yerde kolay kolay bulamayacakları yüzde 1.69 faiz oranıyla çekebiliyor. 12 ay vade seçeneği ile sunulan bu kredi fırsatından yararlanmak için Ziraat Bankası başta olmak üzere Halkbank ve Vakıfbank şubelerine gitmek yeterli oluyor.

Bu haber toplam 335 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.