Emekli maaş alan herkese 6000 TL ödeme! Emekliler bankanın önünde kuyruk olacak

Emekli maaş alan herkese 6000 TL ödeme! Emekliler bankanın önünde kuyruk olacak

Emekli maaş alan her vatandaşa 6000 TL ödeneceği haberi doğrulandı. Emekliler bankaya gittikleri zaman banka önünde uzun kuyrukları gördü. Sizlerde hemen bankaya giderek 6000 TL paranızı alabilirsiniz.

Emekli olan vatandaşlar 6000 TL ödeme alabilecekler. TEB bankasının yapmış olduğu yeni kampanya doğrultusunda emekli promosyonuna zam yapıldığı açıklandı. Bu durum emekli olan vatandaşların bankalara akın akın gitmesini sağladı. Emekli maaşı alan emekli vatandaşları yakından ilgilendiren bu haber yüzleri güldürmeye başaracak. Daha önceki süreçte 5500 TL’ye kadar emekli promosyonu sağlanırken, TEB bankası artık vatandaşların 500 TL de artı para imkanından yararlanabileceklerini dile getiriyor. Eğer emekli maaşı alan vatandaşlar üç yıl boyunca emekli maaşını TEB Bankası’ndan alma sözü verirse 5500 TL’ye kadar emekli promosyonu sağlanacak. Bu promosyon ücretinin haricinde ise emekli yakınını getiren kişilere 250 TL ödeme sağlanacak. Eğer iki yemekli yakınınızı götürürseniz 500 TL ödeme alabilirsiniz.

emekli3.jpg

TEB bankası duyuru yayınladı!

TEB bankası üzerinden yapılmış olan duyuru sonrasında başvuruda bulunacak olan vatandaşlar aynı gün içerisinde destek ödemelerini alabilecekler. Emekli maaşlarını kendi bankaları üzerinden almayı kabul eden vatandaşlara 5500 TL emekli promosyonu sağlanacak. Bu promosyonu alacak olan emekli vatandaşların sorunsuz bir şekilde maaş taşıma işlemlerine TEB bankasına yapmaları gerekmektedir.

Toplamda 36 ay boyunca TEB Bankası’ndan maaş almayı taahhüt veren ve iki adet otomatik ödeme talimatı veren herkes başvuruda bulunarak, 5500 TL ödeme alabilecek. Bankayı tavsiye eden ve beraberinde referans olan emekli vatandaşlara da kişi başı 250 TL geri ödemesiz bir şekilde ödeme sağlanacak.

Bu haber toplam 174 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.