Emekli maaşı PTT’den alana limitler yükseldi!

Emekli maaşı PTT’den alana limitler yükseldi!

Emekli maaşlarını PTT’den almayı tercih eden emeklilerin avantajları her geçen gün artıyor. Son olarak PTT’den emekli maaşını almayı sürdürecek olan emeklilere 80.000 TL’lik kredi sağlanabilecek.

Uygun faizlerle kredi verecek olan Aktif Bank, bu alanda emeklilerin nakit ihtiyacını gidermiş olacak. Milyonlarca emeklinin PTT’den aldığı emekli maaşlarıyla ilgili açıklama yapan Aktif Bank, maaşlarını PTT’den alacak olan emeklilere yeni kampanya duyurdu.

Emekli maaşlarını PTT üzerinden almayı tercih eden vatandaşlara bir önemli haberde Aktif Bank tarafından geldi. Emekli müşterileri arasında PTT’den maaş alan kişilere kredi sağlayan Aktif Bank kredi limitlerini güncelledi. Buna göre 80.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilecek olan emekliler düşük faizlerle ihtiyaçlarını giderebilecek.

emekli-maasi-pttden-alana-limitler-yukseldi.jpg

Aktif Bank’tan 80.000 TL’lik kredi imkanı

Türkiye’nin büyük bankalarından biri olan Aktif Bank, düşük faizli bir şekilde kredi sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Emekliler için önemli bir açıklamaya yayınlayan Aktif Bank, PTT’den emekli maaşı alanlara yeni bir kampanya sağladı. Böylece emekli maaşlarını PTT şubeleri üzerinden düzenli bir şekilde alan emeklilere 80.000 TL’ye kadar düşük faizli bir şekilde kredi verileceği açıklandı. Herhangi bir kefil şartı olmadan ihtiyaç kredisi alabileceğiniz bankanın bu alanda emekliler tarafından memnun olduğu biliniyor.

Aktif Bank tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan kampanyanın başvurular şubeler üzerinden yapılacak. Şubelerde yapılacak olan değerlendirmelerin ardından 80.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredinizi yalnızca birkaç saniye içerisinde almanız mümkün hale gelecektir. Emekliler için başlatılan kampanya kapsamında her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kredileri şubeler üzerinden almanız da mümkün olacak. Emeklilerin PTT’den alacakları emekli maaşları sayesinde aynı zamanda 80.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekmesine olanak sağlanıyor.

Bu haber toplam 188 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.