Emeklilere Nakit Avantajı: Başvuru da Bulunanlar 3 Bin TL Elde Edecek!

Emeklilere Nakit Avantajı: Başvuru da Bulunanlar 3 Bin TL Elde Edecek!

Emeklilere para verilecek. Nakit sıkıntısı çeken emekliler, talep etmeleri halinde nakit kampanyasından yararlanabilecekler. Yapı Kredi Bankası, bankalarından emekli maaşı alanlara müjdeyi verdi.

Banka emekli maaşı alanlara ve 10 yakınına referans olana 2500 TL verilecek. Bir müşteri, kampanyaya 10 kişi için referans olarak katılabilir.

Yapı Kredi Emekli Avantaj Kampanyası Ayrıntıları

Yapı Kredi Bankası emekli referans kampanyası 4 Nisan-30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yapı Kredi Bankası müşterileri bu kampanyaya, Çağrı Merkezi üzerinden ya da Yapı Kredi Mobil üzerinden SGK maaşlı emekliye referans olarak katılabilirler.

13458033-728xauto.webp

Referans müşterileri, çağrı merkezi aracılığıyla Yapı Kredi şubelerinden aldıkları kodu, emekli tanıdıkları ile paylaşmalıdır.

Referanslı emekli Yapı Kredi'de maaş transferi ve promosyon başvurusu yaparken kendisine gönderilen kodu şube/çağrı merkezi personeli ile paylaşması ya da Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi üzerinden yapılan maaş transferlerine girmesi gerekir.

Emeklilerin Promosyondan Yararlanma Şartları Nelerdir?

Emekli müşteri referans kampanyasına katılabilmeleri için promosyon taahhüdü ve bir kod girmeleri gerekir. Emekli olan kişi biri tarafından tek seferlik referans gösterebilir. Referanslı müşteriden gelen kod yalnızca tek emekli tarafından kullanılabilir.

ntgxmtm3md-emekli-maasi-2-bin-500-tl-ve-uzerinde-olanlara-mujde-bankalardan-nakit-para-avantaji-basvuran-aliyor.jpg

Bir müşteri, kampanyaya 10 kişiye kadar referans yapılmasıyla birlikte katılabilir. Yapı Kredi Bankası müşterileri, Yapı Kredi Bankası'na referans olunan kişiden SGK emekliliği (SSK / BAĞ-KUR / Emekli Sandığı) getiren her müşteri için 250 TL ve toplamda 2.500 TL'ye kadar kazanç elde edebilecek.

  • Yapı Kredi Bankası istediği an kampanyayı durdurmaya ve şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • Yapı Kredi Bankası çalışanlarının kampanyaya katılma hakkına sahip değildir.
  • Kampanyada son 6 ayda Yapı Kredi Bankası'ndan emekli maaşı alanlar referans gösterilemez.
  • Hâlihazırda Yapı Kredi Bankası'ndan emekli olan ya da Yapı Kredi Bankası'ndan emekli maaşının taşınmasını talep eden müşteriler, kampanyada referans olarak gösterilemez.
  • Bütün Yapı Kredi Bankası müşterileri, Emekli Referans Avantajıyla sevdiklerine referans olabilirler.

Referans olan müşteri gün içinde sadece 5 kod üretebilir, referans veren müşteride toplam 10 aktif kullanılabilecek kodu varsa, yeni kod üretemez.

Bu haber toplam 196 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.