Emeklilere Yapılan Ödemeler Devam Ediyor! Yarın Ödenmeye Başlıyor!

Emeklilere Yapılan Ödemeler Devam Ediyor! Yarın Ödenmeye Başlıyor!

Emekli vatandaşlar, meclis tarafından onaylanan ve yarından itibaren yapılmaya başlanacak olan zamlı ödemeler hakkında bilgilendirildi.

Emekli vatandaşlar, meclis tarafından onaylanan ve yarından itibaren yapılmaya başlanacak olan zamlı ödemeler hakkında bilgilendirildi. Emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan bu çalışmalar kısa sürede paraya ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için sonuçlanacak ve yarına kadar başvuru yapan tüm vatandaşlara nakit kredi verilecek. Emeklilik hesabınızı kullanarak onay başvurusunda bulunmak isterseniz, herhangi bir banka şubesine gitmeden online olarak kolayca yapabileceğiniz kampanyalar çerçevesinde yapabilirsiniz.

Emeklilik hesabınızdan nakit kredi başvurusunda bulunan tüm kişiler 50.000 Türk Lirası gibi düşük faiz oranları ile ödeme yapacak ve devlet destekli krediler 36 ay vadeli olacaktır. Emeklilik hesabınızdan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarımızın özellikle Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaşı almaları gerekmektedir. Emekli maaşınızı bir kamu bankasından alıyorsanız, paraya ihtiyacınız olduğunda online olarak kredi başvurusunda bulunabilecek ve şubeye gitmenize gerek kalmadan kullanabileceksiniz. Bazı durumlarda emeklilik hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlara ödemeleri hızlı bir şekilde yapılmakta ve kabul edilen krediler aynı gün içerisinde hesaplarına aktarılmaktadır.

emeklilere-yapilan-odemeler-devam-ediyor-yarin-odenmeye-basliyor.jpg

Bu kampanyalarda Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank gibi kamu bankaları, diğer bankadaki borçlarınızla hesaplayarak sizi ihtiyaç kredisi kullanmaya zorlamadan önce emekli maaşınızı bankaya yatırmaya çalışmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank emekli maaşı vermemektedir. Krediye ihtiyacınız varsa, şubeye gitmeden hesabınız üzerinden internet bankacılığı şifrenizi oluşturabilir ve bu şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Promosyonda Öne Çıkıyor

Emekliler, maaşlarını aynı bankadan üç yıl boyunca almayı kabul ettikleri takdirde promosyon teşvikinden faydalanabilirler. Banka değişikliklerinin başlamasıyla birlikte emekliler için çok sayıda promosyon kampanyası başlatıldı. Bu kapsamda Ziraat Bankası'nın emeklilere ne kadar promosyon sağlayacağı merakla bekleniyor. Bankanın en son yaptığı açıklamaya göre, diğer bankalardan daha fazla emeklilik promosyonu sunuyor.

Bu haber toplam 306 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.