Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır Diye Aratanların Sayısı Her Geçen Gün Artmaya Başladı

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır Diye Aratanların Sayısı Her Geçen Gün Artmaya Başladı

Bankalardan kredi çekmeye çalışan ama sürekli red cevabıyla elleri boş dönen tüketiciler, şimdilerde kafayı faturalı hatta kredi verenlere takmış durumda.

Faturalı hat üzerine kredi çekmenin yolları araştırılıyor. Bankalardan kredi çekmek için alternatif yöntemleri arayanlar faturalı hatta kredi çekme detaylarını merak ediyor. Bazı bankaların sunduğu alternatif kredi fırsatları neler?

İnternet üzerinden yaygın bir şekilde aratılan konulardan biri de faturalı hatta kredi çekme konusu oldu. Bankalardan kredi çekmekte zorlanan vatandaşlar, başvuruları onaylanmayınca alternatif yollar uygulayarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Ancak Türkiye’de faaliyet gösteren özel ve kamu bankalarının faturalı hatta kredi verme gibi bir bankacılık ürünleri ya da hizmetleri yoktur. Faturalı hatta ihtiyaç kredisi çekilemez.

Faturalı Hatta Kredi Veren Firmalar

Faturalı hat sahipleri bankalardan kredi çekmek istediklerinde yararlanabilecekleri bir kredi kampanyası yoktur. Ancak faturalı hat üzerine kredi veren firmalar aracılığıyla bu tür bir finansman desteği alınabilir. İnternet üzerinden faturalı hatta kredi veren bir firma ile iletişime geçildiğinde bu firma telefon numaranızı sorgular ve hangi cihazı satın alabileceğinizi sizin için araştırır. Örneğin satın alabileceğiniz cihazın piyasa değeri 100 lira ise firma 90 liralık kredi çıkıyor gibi bir açıklama yapar. Yani bu tür firmalar, sizin faturanız üzerine cihaz almanızı sağlayarak o cihazı normal piyasa değerinin daha düşük tutarında sizden satın alır.

Faturalı Hatta Kredi Şartları Nelerdir?

Firmalarla iletişime geçerek acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenlere faturalı hat sahibi olma şartı sunulur. Bu yüzden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler en az 6 veya 12 aylık faturalı hat kullanıcısı olmalıdır. Faturaları düzenli olarak ödemek ve geçmiş döneme ait ödenmemiş ya da geç ödenmiş fatura borçlarının olmaması da büyük önem taşır. Bu kriterleri taşıyan herkes faturalı hatta kredi fırsatlarından yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Bu haber toplam 577 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.