Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank Yaptığı Açıklamada 60.000 TL Gelir Belgesiz TC Kimlikle Ödeme Vereceğini Açıkladı

Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank Yaptığı Açıklamada 60.000 TL Gelir Belgesiz TC Kimlikle Ödeme Vereceğini Açıkladı

Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank Yaptığı Açıklamada 60.000 TL Gelir Belgesiz TC Kimlikle Ödeme Vereceğini Açıkladı. Son dakika açıklaması geldi.

Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank Yaptığı Açıklamada 60.000 TL Gelir Belgesiz TC Kimlikle Ödeme Vereceğini Açıkladı. Son dakika açıklaması geldi. Nakit isteyenlere Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank hızlı bir şekilde kredi onayı sunacaklar. Başvuru yapacak olan kişiler gelir belgesiz alacağı bu kredilerde belirtilen şartlara göre hemen hesaplarına ödeme alabileceklerdir.

Garanti BBVA, Akbank ve QNB Finansbank Gelir belgesiz kredi imkanından faydalanacak olan vatandaşlardan bazı şartlar istiyor. Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler bu 3 bankadan hemen kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan krediyi hemen kullanıma açabilir. Başvuru yapacak olan kişiler ayrıca 18 yaşından büyük olmalı ve kredi notu uygun olan kişilerin gelir durumu da uzun süreli olmalı. Bu şartlara uygunsanız başvurunuzu hemen bu bankalardan yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası 60000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti BBVA Bankası üzerinden işlem yapacak olan kişiler gelir belgesiz alacakları kredi için başvurusunu banka şubesinden yapması yeterlidir. Başvuru yaptıktan sonra sadece kimliğinizle sorgulamaya girecek ve bu sorgulama sonrasında kredi onayı alacaksınız. Garanti Bankası üzerinden ayrıca internet sitesine giriş yaparak da kredi başvurusu yapabileceksiniz.

garanti-bbva.jpg

QNB Finansbank 60000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden 60.000 TL kredi alan kişiler 24 ay vadeye kadar kredi kullanabilir. TC kimlik numarasını: 5030 numarasına mesaj atarsanız bu bankadan kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka hesabı olan kişiler ise banka şubelerine gitmeden bankanın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerdir.

Akbank 60000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden 60.000 TL'ye kadar kredi alacak kişilerde gelir belgesiz onay almak istiyorsa Akbank Direkt uygulamasını kullanabilir. Bu bankadan yapılan açıklama da banka hesabı olan kişiler 60.000 TL'ye kadar hemen hesaplarına para atabilmeleri için direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapması gerekiyor. Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu, ayrıca SMS atarak da yapılabiliyor. Kredi yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndererek, Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz ve onaylı kredinizi gelir belgesiz olarak banka şubesinden alabiliyorsunuz.

Bu haber toplam 658 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.