Garanti BBVA Ödemeleri Güncelledi! 31 Ekim Tarihine Kadar Başvuru Yapmalısınız!

Garanti BBVA Ödemeleri Güncelledi! 31 Ekim Tarihine Kadar Başvuru Yapmalısınız!

Garanti BBVA emeklilerine müjde var. 31 Ekim'den önce başvuruda bulunan emekli artık promosyon olarak daha fazla para alacak. Başvuru yapmak için hala vaktiniz var.

O ödemeler Garanti BBVA tarafından güncellendi. 31 Ekim'e kadar başvurular yapılmalıdır. Ekim ayında Garanti Bankası emeklilik promosyonlarını artırdı. 31 Ekim'e kadar geçerli olan programa başvuran emekliler, maaş promosyonunun yanı sıra ikramiye de alacaklar. Garanti Bankası, emeklileri teselli etmek için geçtiğimiz ayın emeklilik promosyon rakamlarını geri çekerek Bonus uygulamasına döndü.

Ekim ayının başlarında, emeklilik promosyonları için rekabet azaldı, ancak o zamandan beri yeniden alevlendi. Bankalar birbiri ardına çalışmalarına yeniden başladıklarını duyurmaya başladılar. Pazarlamasını güncelleyen bankalardan biri de Garanti BBVA. Ekim ayı başında yapılan duyuru nedeniyle Garanti Bankası'nın geçen ay 7200 TL olan promosyonu şimdi sadece 6.000 TL oldu. Ancak Garanti Bankası, sosyal güvenlik kurumunun bankalarla olan sözleşmesini yenileme kararı ve kamu bankalarının bu rekabete katılımı ışığında tanıtım istatistiklerini geliştirmeyi tercih etti. Bonus ile kalan tutarsızlık çözülecektir. Yani teklife ek olarak 1500 TL Bonus kazanma şansınız var. Sonuç olarak, Garanti Bankası'nın promosyonu bir önceki aya göre daha değerli olacak.

garanti-bbva-odemeleri-guncelledi-31-ekim-tarihine-kadar-basvuru-yapmalisiniz.jpg

Banka Resmi Duyuru Yaptı

Bu sabah Garanti Bankası emeklilik promosyonu ile ilgili resmi bir açıklama yapıldı. Promosyon, maaşını Garanti Bankası'na aktaran ve üç yıl kalmayı kabul eden tüm emeklilere sunulmaktadır. Garanti BBVA, kampanya kapsamında emeklilere 6000 TL nakit verecek, ancak 1500 TL ikramiye kazanma şansı da olacak. Yani Garanti Bankası emekliye toplam 7500 TL promosyon ödemesi yapacak. Emeklilik avansı, geçen yıla göre toplam 300 TL artışla ödüllendirilecek.

Şubeyi Ziyaret Etmeye Gerek Kalmayacak

Emeklilik için başvuru yöntemi de basitleştirildi. Artık şubede maaş transferi işlemleri yapmanıza gerek yok. Emeklilik transferi başvurusunda bulunmak için mobil bankacılık ve internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Başvuru tarihi 31 Ekim 2022'dir. Bu tarihe kadar çalışmaya devam eden emekliler promosyondan yararlanabilecektir.

Bu haber toplam 301 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.