Gürsel Turizm Halka Arz Edecek

Gürsel Turizm Halka Arz Edecek

Gürsel Turizm İnfo Yatırım liderliğinde halka arz edecek. Şirketin, yeni yılın Ocak ayında halka arz etmesi planlanıyor.

Borsa İstanbul’da 22.000.000 TL nominal değerli payların eşit dağıtım yöntemiyle ve 10,40 TL sabit fiyatla yatırımcıya satışa sunulacağı ifade edildi. Şirketin resmi web sitesinde yayınlanan taslak izahnameye göre gerçekleşecek olan halka arz detayları şu şekilde.

Halka arz fiyatı 10,40 TL

Dağıtım tüm yatırımcıya eşit dağıtım yöntemiyle gerçekleşecek.

Toplamda 22.000.000 TL nominal değerli paylar halka arz edilecek.

Herhangi bir yatırımcı grubuna ayrıcalık tanınmıyor.

Halka arzda 2 iş günü süreyle talep toplanacak.

Günlük alım emri taahhüdü bulunuyor. Taahhüde göre, payların işlem görmeye başladığı gün dahil olmak üzere 5 işlem günü boyunca halka arz fiyatı üzerinden İnfo Yatırım aracılığı ile toplamda 1.4 milyon adet günlük geçerli alım emri iletilecek.

Bu işlemler 5 iş günü ile sınırlı olup, girilen emirler iptal edilemeyecek.

ŞİRKET HAKKINDA

1989 yılında başlayan yolculuğumuzda ilk günden bu yana uzman kadromuz ile ağırlıklı olarak personel ve öğrenci taşımacılığında ulaşım çözümleri sunmaktayız. Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak, yaklaşık 6.700’in üzerinde araç ile her gün yaklaşık 200.000 personel ve 40.000 öğrenciye; başta İstanbul olmak üzere Kocaeli, Eskişehir, Ankara, İzmir, Manisa, Erzurum, Adana, Antalya, Trabzon, Bursa ve Muğla ve tüm ülke genelinde 500’ün üzerinde saygın ve seçkin kuruluşa hizmet veren ulusal bir şirketiz. Her geçen gün ülkemizin önde gelen kurumsal şirketlerini ve eğitim kurumlarını hizmet portföyümüze katarak sürdürülebilir büyümeyi sağlamaktayız.

Gürsel Ulaşım Çözümleri olarak sunduğumuz; konfor, verdiğimiz güven, dakiklik, uzmanlık, kalite ve müşteri odaklı anlayışımızla her şey yolunda!

VİZYON

Uluslararası platformda yer alarak taşımacılık sektöründe model bir şirket olmak.

MİSYON

Çalışanlarıyla birlikte, müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayarak hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak.

Bu haber toplam 2483 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.