İş Bankasından Emeklilere Müjde Geldi!

İş Bankasından Emeklilere Müjde Geldi!

Enflasyonun birçok kesimi zorladığı bir dönemde bankaların yapmış olduğu kampanyalar çokça takip ediliyor. Türkiye İş Bankası ise emekli maaşını bankadan alan müşteriler için 500 TL geri ödemesiz para vereceğini açıkladı.

Düzenlenen kampanyadan maaşını bankadan alan ve en çok iki kişiye referans olan emeklilerin yararlanacağı ifade edildi.5fc190b955427e18a44212d0.webp

Kampanya İçin Şartlar Nasıl?

Emekli vatandaşlara özel olarak düzenlenen kampanyanın şartları ise banka tarafından ayrıntılı olarak açıklandı. 1 Nisan tarihinde başlayan ve 30 Haziran'a kadar devam edecek olan kampanyanın emekli maaşını İş Bankası üzerinden alan emekli vatandaşlar için geçerli olduğu ifade edildi. Bankaya tanıdıklarını getiren emekli vatandaşlar her bir tanıdık için 250 TL olmak üzere toplamda 500 TL ödeme alacağı açıklandı.

Her bir emekli referans olacağı kişiye özel olarak kod almasının gerekli olduğu belirtildi. Alınan referans kodlarının kişiye özel olacağı banka tarafından ayrıntılı olarak açıklanmıştı. İnternet bankacılığı üzerinden çalışan Maximum mobil uygulaması üzerinden emekli müşteriler bankaya kayıtlı cep telefonları ile işlem yapabilir. Kolay bir şekilde uygulanan katılım koşullarında en önemlisi emekli vatandaşların maaşlarını İş Bankası üzerinden almasıdır.

is-bankasi-havale-ucreti.jpg

SGK Emeklileri Kampanyaya Katılım Sağlıyor

Pazarama Maxipuan kazanmak için emekli vatandaşların SGK üzerinden maaş alması gereklidir. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı üzerinden maaş alan emeklilerin İş Bankasından maaşlarını alması kampanya için gerekli detaylardır. 1 Nisan ile 30 Haziran arasında geçerli olan Pazarama Maxipuanların emekli vatandaşların hesaplarının olduğu banka kartlarına yatacağı ifade edilmiştir. Emekli aylığını İş Bankası üzerinden alan emeklilerin elde ettikleri referans kodlarını 4402'ye kısa mesaj atmasıyla kampanyanın işlemesi sağlanmış olur.

Emekli vatandaşların en fazla iki yakını için referans olabileceği kampanyadan yararlanılması için maaşın banka üzerinden alınması şartı konmuştur. Maaşını İş Bankası üzerinden alan emekli vatandaşlar her bir yakın için 250 TL olmak üzere toplamda 500 TL Pazarama Maxipuan kazanma imkânı olacağı açıklandı. Kampanya ile ilgili her türlü değişim ve iptalin İş Bankasının alacağı kararlarla olacağı ve emekli vatandaşların nu şekilde kampanyaya dahil olması gerektiğinin altı çizilmiştir.

Bu haber toplam 287 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.