Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi İmkanı Sunan Bankaların Listesi

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi İmkanı Sunan Bankaların Listesi

Hangi bankalar gelir belgesiz kredi veriyor? Hangi koşullarda 70.000 TL gelir belgesiz kredi alınabilir? Tüm ayrıntılar yazımızın devamında

Kefilsiz gelir belgesiz kredi alabilmek için öncelikle iyi bir kredi notuna sahip olması gerekmektedir. Uzun süredir kullanmakta olduğunuz kredili ürünlerin ödeme performansları iyi olmak zorundadır.
Örneğin, 3 ay kullanıp ödeyip erken kapanan bir kredi ile 12 ay kullanıp kapama yaptığınız bir kredinin size kredi notu faydası, aynı oranda değildir. Bir kredinin, olgunlaşması için en azından 12 ay düzenli ödenip, ondan sonra kapama yapılması gerekmektedir. Aynı şekilde kredi kartı da bir yıl kullanılıp kapandıktan sonra hiçbir faydasını göremezsiniz.

gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar.jpg

Gelir belgesiz kredi alacak olduğunuzda, üstteki bahsettiğimiz kuralları esas alınır. Kredi derinliği oluşmamış bir müşteriye hazır onaylı krediler sunulamaz. Gelir belgesiz kredi veren bankaların başında Denizbank gelir. Enpara Cepteteb gibi dijital bankalarda gelir belgesiz kredi imkanı sunabilir. Gelir belgesiz kredi alabilmenin bir diğer yolu ise
Çalıştığınız dönemde sosyal güvenceniz varken kullandığınız kredili ürünlerin ödeme performanslarını günü gününe yapmış olmanızdır.

Kredi Notu Düşükler Alabilir mi

Gelir belgesiz krediler gelir belgeli ve maaş bordrolu verilen kredilere göre çok daha yüksek faizle verilme durumu olabilir. Kredi notu düşük olanlar gelir belgesiz krediyi alamazlar. Örnek vermek gerekirse
İNG Bank kredi notuna göre kredi limiti belirleyen bir bankadır.
Gelir belgesiz krediye ev hanımları ve çalışmayan bireyler daha sık başvuruyor.

Gelir Belgesiz Kredi Kimlere Verilir

Gelir belgesiz krediler banka tarafından özellikle kendi maaş müşterilerine verilen bir kredi gibi görünse de 10.000 TL'ye kadar tüm bireysel tüketicilerin kullanabilecek olduğu bir kredi türüdür.
Mesela İş Bankası ile bir dönem maaş müşterisi olarak çalıştığınız zamanda kullandığınız kredili ürünleri düzenli ödediyseniz çalışmadığınız bu dönemde de internet bankacılığı üzerinden yine yapacak olduğunuz kredi başvuruları kesinlikle onay alır.


Gelir belgesiz kredi veren bankaların listesi.

Aktif Bank:
Kredi başvurusu için KREDİ boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp 3050 mesaj göndermeniz yeterlidir, alacağınız maksimum kredi miktarı 40000 TL'dir.

Fibabanka:

SMS ile başvuru için telefonunuzun mesajlar bölümüne TC kimlik numaranızı yazıp 3422 ye mesaj göndermeniz yeterlidir ve SMS ile yapılan kredi başvuruları azami 20.000 TL'ye kadardır.

Denizbank:


Büyük harflerle KREDİM yazıp 3280 e göndererek, 70.000 TL'ye kadar gelir belgesiz krediyi alabilmeniz mümkündür.

Enpara:

Enpara.com üyesi olarak 70.000 TL'ye kadar internet bankacılığı üzerinden yapacak olduğunuz kredi başvuruları, gelir belgeniz olmasa bile onay almaktadır.

Akbank:


Kredi yazıp bir boşluk bırakarak, TC kimlik numaranızı 4425'e gönderin, ön onaylı, Akbank, gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz

Bu haber toplam 496 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.