Kredi Kartı Alamayanlar Bunu Yaparak 5 Dakikada Kredi Kartı Sahibi Oluyor! 2 Katılım Bankasında Kuyruklar Oluştu

Kredi Kartı Alamayanlar Bunu Yaparak 5 Dakikada Kredi Kartı Sahibi Oluyor! 2 Katılım Bankasında Kuyruklar Oluştu

Kredi notu düşük olduğu için bankalardan kredi kartı başvurusuna olumsuz yanıt alan vatandaşlara müjdeli haber geldi. Türkiye Finans ve Kuveyt Türk Katılım bankaları bloke teminatlı kredi kartı kampanyasını başlattı…

Bankalar tarafından kara listeye alınan kişiler, kredi kartı çıkarma konusunda pek çok engelle karşılaşıyor. Kredi geçmişini düzeltmek ve kredi kartı borcunu düzenli ödeyerek kredi notunu düzeltmek isteyenlere Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın bloke teminatlı kredi kartı veriliyor. Kredi geçmişi bulunmayan ya da kredi notu düşük olup kredi kartı alamayan kişiler bloke teminatlı kredi kartları sayesinde hem ihtiyaçlarını karşılıyor hem de bozuk olan kredi sicilini düzeltme fırsatı elde edebiliyor.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nedir?

yuksek-limitli-kredi-karti.jpg

Türkiye bankacılık sektöründe en çok adından söz ettirmeyi başaran Kuveyt Türk ve Türkiye Finans katılım bankaları tarafından verilen bloke teminatlı kredi kartları, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Bu kampanyalara kredi sicili bozuk olan vatandaşlar başvururken 2 katılım bankasında da adeta kuyruklar oluşuyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın verdiği bloke teminatlı kredi kartı, kredi notu bozuk olanların düzenli ödeme yaparak kredi sicilini düzeltmelerine yardımcı oluyor.

Kuveyt Türk bloke teminatlı kredi kartı, hesapta bloke edilen bir tutar üzerinden limit tahisis yaparak kullanıma açılan bir kredi kartı çeşididir. Bloke teminatlı bir kredi kartı adından da anlaşılacağı üzere kart hesabında bloke edilmiş bir tutarla açılır. Bloke edilen tutar, kredi kartı limitini ve harcanabilir miktarı belirler. Bu kart müşteri tarafından kullanılmaya devam edildikçe bloke edilen tutar hesaptan çekilmez veya harcanamaz.

Kuveyt Türk Bloke Teminatlı Kredi Kartı Nasıl Kullanılır?

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından verilen bloke teminatlı kredi kartının kullanım sistemi çok basittir. Bloke sayesinde bankanın üstlenmesi gereken risk ortadan kalktığı için kredi notu düşük kişilerin kredi kartı alması kolaylaşır ve sicilin düzelmesi sağlanır. Kuveyt Türk’e bloke teminatlı kredi kartı başvuru yaptıktan sonra istediğiniz kart limiti kadar para yatırmanız gerekir. Örnek olarak 3 bin TL limitli bir kredi kartınız için bu tutarı bloke ettirip kullanıma açabilirsiniz.

Bu haber toplam 1201 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.