Mayıs Ayında En Avantajlı KOBİ Kredisi Sunacak Bankalar Şimdiden Belli Oldu!

Mayıs Ayında En Avantajlı KOBİ Kredisi Sunacak Bankalar Şimdiden Belli Oldu!

Mayıs ayında Nisan ayı için uyguladıkları avantajlı koşulları devam ettirecek olan 4 banka belli oldu. Bu bankalar Mayıs ayının en avantajlı KOBİ kredilerin sunacaklar. ING Bankası, Fibabanka, Garanti...

Mayıs ayında Nisan ayı için uyguladıkları avantajlı koşulları devam ettirecek olan 4 banka belli oldu. Bu bankalar Mayıs ayının en avantajlı KOBİ kredilerin sunacaklar. ING Bankası, Fibabanka, Garanti BBVA, Yapı Kredi Mayıs ayında en avantajlı KOBİ kredilerini verecek. Diğer banklardan daha düşük faiz oranı ve daha düşük aylık ödeme planı taksitlerini baz alacaklar.

Mayıs Ayı Avantajlı KOBİ Kredilerinin Faiz Oranları

2021 yılı Mayıs ayında ING Bank avantajlı KOBİ kredilerinden liste başında yer alacak. Çünkü kredi faiz oranını %1,65 olarak sunuyor. Mayısta listenin ikinci en avantajlı kredisi ise %1,85 faiz oranı ile Fibabanka tarafından sunulacak. Listede 3. sırada yer alan banka ise Mayıs ayında %2.07 faiz oranı ile KOBİ kredisi verecek olan Garanti BBVA oldu. Listenin sonunda ise %2.08 faiz oranından KOBİ kredisi vermeye devam edecek Yapı Kredi yer alıyor.

ING Bank KOBİ Kredisi

Mayıs ayında ne avantajlı KOBİ kredisi ise ING Bankası tarafından sunulacak. ING Bank %1,65 faiz ile liste başı olurken 36 ay vade süresi sunuyor. 50 bin TL limitli kredi için 36 ay vade tanımlaması üzerinden KOBİ’ler için aylık 1.955 TL taksit hesaplaması yapıyor. Listenin altlarına ilerledikçe bu taksit miktarı yükseliyor. ING Bank kobi kredisi için TIKLAYINIZ.

Fibabanka KOBİ Kredisi

Mayıs ayında ikinci en avantajlı KOBİ kredisini sunacak olan Fibabanka ise %1,85 faiz oranı üzerinden 50 bin TL KOBİ kredisi verecek. Bu kredi için 36 ay maksimum vade tanımlıyor. 36 ay vadede hesapladığı aylık taksitler ise 2.032 TL olarak açıklandı. Fibabanka KOBİ kredisi için TIKLAYINIZ.

Garanti BBVA KOBİ Kredisi

Mayıs ayında en avantajlı KOBİ kredisini verecek bankalar listesinden 3. sırada yer alan Garanti BBVA ise %2.07 faiz oranı uygulayacak. 36 ay vade süresini krediye tanımlayan banka aylık taksitleri ise 2.117 TL olarak talep ediyor. Garanti BBVA KOBİ kredisi için TIKLAYINIZ

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.