Necmettin Batırel’den eylül ayına işaret! Dolar 15 TL olacak

Necmettin Batırel’den eylül ayına işaret! Dolar 15 TL olacak

Necmettin Batırel'den durdurak bilmeyen çarpıcı açıklamalar gelmeye devam ediyor! Doların 15 TL olacağını dile getiren Necmettin Batırel aynı zamanda Profesör Dr. Özgür Demirtaş'ın hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

Türkiye Gazetesi yazarı olan Necmettin Batırel, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Profesör Doktor Özgür Demirtaş ile yaşamış olduğu Şakkadanak tartışması sonrasında adeta Fenomen haline gelmişti. Bir kere daha Özgür Demirtaş'ın sözleri ile ilgili bomba etkisi yaratacak açıklamaları dile getiren Şakkadanak Necmettin, Eylül ayını işaret etti. Necmettin, doların yeniden 15 TL'ye düşeceğini iddia etti.

necmettin-batirelden-eylul-ayina-isaret-dolar-15-tl-olacak.webp

Şakkadanak Necmettin Batırel Eylül ayını işaret ederek; iddialı söylemleri ortaya koydu! Dolar 15 TL olacağını dile getirerek, Özgür Demirtaş’a bir kere daha salladı. Merkez Bankası’nın almış olduğu faiz indirimi kararının hemen ardından piyasalarda konuyla ilgili tartışmalar hız kesmeden devam ediyor. Ekonomistler peş peşe görüşlerini dile getirirken, Profesör Dr. Özgür Demirtaş ile yaşamış olduğu tartışma sonrasında Şakkadanak Necmettin olarak anılmaya başlanmış olan Türkiye Gazetesi yazarı Necmettin Batırel’den şok etkisi yaratacak yeni iddialar geldi. Yapılan faiz indiriminin bir sebebi ve açıklaması olduğunu dile getiren Batırel, Eylül ayı içerisinde yurt dışından çok büyük bir puan girişi gerçekleşeceğini aktardı. Doların Eylül ayı içerisinde tekrardan 15 TL seviyelerine ineceğini dile getiren Necmettin Batırel aynı zamanda da Özgür Demirtaş’ı da hedef alarak konuştu.

Dolar tekrardan 15 TL olacak!

Türkiye gazetesinin içerisinde paylaşmış olduğu yazısında İsim vermeden son dönemlerde oldukça sert çıkışlar sergileyen ekonomi profesörü Özgür Demirtaş’a eleştirilerde bulunan Necmettin Batırel, “Yapılan faiz indirimini adeta yerden yere vuran bazı sözde finans profesörü olduğunu söyleyerek geçinenlerin artık yerin dibine girme vakti geldi!..” ifadelerini dile getirdi.

Bu haber toplam 169 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.