Nurol GYO Kimin? Ne iş Yapar? Nurol GYO (NUGYO) Hisse Yorum

Nurol GYO Kimin? Ne iş Yapar? Nurol GYO (NUGYO) Hisse Yorum

Nurol GYO trandingview hisse yorum analizini bulacağımız haberimizde Nurol GYO kimin ve Nurol GYO ne iş yapar sorularının tamamına cevap verdik. Detaylar haberimizde.

İsmini Nurettin ve Erol Çarmıklı kardeşlerin isimlerinden alan Nurol, 1966 yılında kurulmuştur. Oğuz Çarmıklı ise 1981 yılında eğitimini tamamladıktan sonra 3. ortak olarak abileri Nurettin ve Erol Çarmıklı'nın arasına katılmıştır. Nurol böylece 3 kardeşin eşit payı ile günümüze kadar gelmiştir.

Nurol grubu şirketlerinden biri olan NUROL GYO ise 1977 yılından bu yana gayrimenkul porftföy işletmeciliği, proje geliştirme ve satış alanlarında faaliyet göstermektedir.

NUROL GYO Kimin?

NUROL Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. de Mehmet Oğuz Çarmıklı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevindedir. Ceyda Çarmıklı Kılıçaslan, Semih Kayaalp, Tarık Ongun, Mehmet Hilmi Özkazanç ve Necdet Gürbüztürk ise Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. Nurol GYO Genel Müdürü koltuğunda ise Nurdoğan Topuz bulunmaktadır.

NUROL GYO Ne İş Yapar?

Nurol GYO faaliyet alanları; gayrimenkul ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarından ortaklık portföyü oluşturmak ve yönetmek şeklindedir.

NUGYO Hisse Yorum

Özellikle kurda yaşanan oynaklık, risk iştahında meydana gelen artış ve BİST'e yeni yerli yatırımcı girişi ile birlikte yaşanan dalgalanmalar Borsa İstanbul'da da hissedilir seviyededir.

nurol-gyo-trandingview.jpg

#NUGYO hisse yorumuna baktığımızda da destek seviyelerinin kırılması durumunda sırası ile 6,37 - 5,73 ve 4,80 noktaların destek konumunda olduğunu, özellikle 6,37 seviyesinin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Bu haber toplam 2267 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.