QNB Finansbank En Düşük İhtiyaç Kredisi Faiz Oranıyla Lider! 3 Ay Erteleme Fırsatı!

QNB Finansbank En Düşük İhtiyaç Kredisi Faiz Oranıyla Lider! 3 Ay Erteleme Fırsatı!

Nisan ayında QNB Finansbank %1,44 faiz oranını ihtiyaç kredisi sınıfında sunarak liderliğe yerleşti. Hemen ardından yer alan TEB Bankası ise %1,52 faiz oranı üzerinden kredi veriyor. Nisan ve Mayıs ay...

Nisan ayında QNB Finansbank %1,44 faiz oranını ihtiyaç kredisi sınıfında sunarak liderliğe yerleşti. Hemen ardından yer alan TEB Bankası ise %1,52 faiz oranı üzerinden kredi veriyor. Nisan ve Mayıs aylarında bu faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisi sunan QNB Finansbank kredi için 3 ay erteleme imkanı da sunacak.

3 Ay Ertelemeli QNB Kredisinin Faiz Avantajı

Nisan ayında 3 ay ertelemeli ve %1,44 faiz oranlı ihtiyaç kredisini sunacak QNB Finansbank tüm bankaları arkasında bıraktı. Nisan ve Mayıs aylarından TEB Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranını %1,52, ING Bankası %1,54, Türkiye İş Bankası%1,65, Garanti BBVA %1,89, Aktifbank %1,90, Denizbank%2,23, Yapı Kredisi %2,42 olarak sunuyor. QNB Finanbank avantajlı faiz oranı ile tümünü geride bırakıyor.

3 Ay Ertelemeli QNB Finansbank Kredisi Ödeme Planı

Nisan ve Mayıs aylarından QNB Finansbank’in ihtiyaç kredisi taksit tutarlarında da en avantajlı koşuları sunduğunu görüyoruz. QNB Finansbank Nisan’da %1,44 faiz oranı ve 36 ay maksimum vade süresi üzerinden 15 bin TL ihtiyaç kredisini 563 TL taksitler ile veriyor.

3 Ay Ertelemeli QNB Finansbank Kredisinin Aylık Taksit Avantajı

QNB Finansbank’taki 15 bin TL’lik aynı kredi tutarının taksitleri faiz farkı yüzünden, TEB Bankası tarafından 572 TL, ING Bank tarafından 574 TL, İş Bankası’nda 587 TL, Garanti BBVA’da 614 TL olarak hesaplanıyor. QNB Finansbank kredi taksitlerinde de avantaj açısından diğer bankaların önünde yer aldı.

3 Ay Ertelemeli ve 36 Ay Vade İmkanı Birlikte Sunuluyor!

QNB Finansbank’ın yüksek avantajları sunan ihtiyaç kredisini, aynı zamanda 3 ay erteleme ile vereceğini açıkladı. İlk olarak QNB Finansbank şubelerinden kredinin başvurusu yapılacak. Başvuruda onay alanlar ise %1,44 faiz oranlı kredinin ilk ödemesini başvuru onayından 3 ay sonra yapacaklar. Ödeme şartların 36 ay vadenin üzerine 3 ay erteleme kolaylığını sunan banka Nisan ve Mart aylarında bu uygulamayı devam ettiriyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için TIKLAYINIZ

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.