Ucuz Daire Satın Almak İsteyenlere SGK Müjdesi! SGK İhaleyle 50 Bin Liradan Ev Satıyor!

Ucuz Daire Satın Almak İsteyenlere SGK Müjdesi! SGK İhaleyle 50 Bin Liradan Ev Satıyor!

Konut fiyatlarının rekor üstüne rekor kırdığı bu dönemde uygun fiyatlarla ev bulmak giderek zorlaştı. Ancak bütçesine uygun fiyatla ev satın almak isteyenlere SGK’dan hiç beklenmeyen bir hamle geldi…

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) son hamlesiyle özellikle kendi evinde oturma hayalleri kuran milyonlarca vatandaşı şaşırtmayı başardı. SGK, ülkenin dört bir yanında konuş satışına hız kazandırırken ihalelerle ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylıklar tanınıyor. SGK tarafından satılık ilana koyulan gayrimenkul ilanları farklı şehirlerde çok sayıda konut, apartman dairesi ve işyerinden oluşuyor. Hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler, en uygun maliyetlerle SGK ihaleleri sayesinde bu hayallerine kavuşabiliyor.

SGK Gayrimenkul Satış İhalesi

Artan inşaat ve yapı maddesi fiyatları dışında yüksek enflasyon, konut fiyatlarını neredeyse ulaşılmaz seviyelere çıkardı. Uzun bir süredir birikim yapan ve konut satın almak isteyenler ise hızla yükselen ev fiyatlarının arkasından bakakaldı. Bu durumda olan ve kira ödemekten kurtulmak isteyen vatandaşlara son bir şans da SGK’dan geldi. Bankalardan veya kurumlardan icradan ev satın almak isteyenler, daha düşük maliyetler ile kendi evlerinde oturma rahatlığına sahip olabiliyor.

Gayrimenkul için icra satış ilanları yayımlayan kurumlardan SGK, Türkiye’nin dört bir yanında ev satın almak isteyen vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. SGK tarafından yayımlanan ihaleler, en uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Apartman dairesi dışında müstakil ev veya işyeri arayanlar da tam bütçelerine ve hayallerine uygun gayrimenkullere hızlı bir şekilde sahip olabiliyor. SGK resmi web sitesi üzerinden açılan gayrimenkul satış ihaleleri özellikle konut fiyatlarının tavan yaptığı dönemde vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Açık Artırmayla Ev Sahibi Olunuyor

Yükselen konut fiyatları sebebiyle SGK’nın icradan topladığı konutları uygun fiyatlarla satın almak isteyenler, SGK resmi web sitesinden ihaleleri ve ilanları takip edebiliyor. Kurumun yapacağı satışlar için belirlenen ihale tarihi ve saati, herkese açık bir şekilde görüntülenebiliyor. Türkiye’nin dört bir yanında binlerce evi en uygun fiyatlarla satışa sunan SGK’nın konut satış ihaleleri büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Bu haber toplam 641 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.