Vakıfbank Devlet Destekli Nakit İmkanı Sunuyor, 50.000 TL Kimlikle Verilecek!

Vakıfbank Devlet Destekli Nakit İmkanı Sunuyor, 50.000 TL Kimlikle Verilecek!

Türkiye’nin en çok tercih edilen kamu bankalarından Vakıfbank, devlet destekli kredi kampanyasını başlattı. Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vade seçenekleri sunuyor. İşte detaylar…

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları büyük ilgi görürken, kamu bankalarından devlet destekli kredi duyuruları geliyor. Türkiye bankacılık sektöründe en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından Vakıfbank, 50 bin TL ihtiyaç kredisi duyurusuyla gündem oldu. Vakıfbank emekli maaşını bankadan alan müşterilerine devlet destekli düşük faizli 50 bin TL ihtiyaç kredisi veriyor.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuruda bulunmak isteyenlerin bir kimlikle müracaat etmesi yeterli oluyor. Devlet destekli kredi kampanyaları ile adından sık sık söz ettiren Vakıfbank, bankacılık sektöründe farkını yaratmaya devam ediyor. Özellikle yüksek enflasyon sebebi ile artan fiyatlara karşı acil nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar çareyi Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi çekmekte buluyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

thumbs-b-c-97bd2d853ca921c6fd44e9fd872dd66e.jpg

Vakıfbank tarafından başlatılan ihtiyaç kampanyası kapsamında başvuruda bulunan kişilere 50 bin TL kredi desteği sunuluyor. Devlet bankaları arasında öne çıkan Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisinden yararlanmak için öncelikle maaşını bankadan alan emekli maaş müşterisi olmak gerekiyor. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyan vatandaşlar, daha sonra 50 bin TL devlet destekli ihtiyaç kredisini uygun faiz oranlarıyla çekip kullanabiliyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular banka şubelerinden veya internet bankacılığı üzerinden yapılabiliyor.

Vakıfbank 50 Bin TL Kredi Detayları

Giderek artan gıda ve tüketim fiyatlarıyla birlikte nakit ihtiyacı olan emekli vatandaşlar soluğu bankalarda alıyor. Müşterisine en uygun koşullarda ve düşük faizler ile ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisi duyurusunu yaptı. Devlet destekli olarak verilecek bu kredi kampanyasından emekli maaşını Vakıfbank’tan alan müşteriler yararlanabiliyor.

Vakıfbank 50 bin TL ihtiyaç kredisinde düşük faizler ve 36 ay vade seçeneği sunuyor. 36 Ay vadeli ihtiyaç kredisi çekebilmek için bankanın emekli maaş müşterisi olmak yeterli oluyor. Ayrıca kredi notu düşük olan emekli vatandaşlar kefil göstererek de acil nakit ihtiyaçları için devlet destekli kredi çekebiliyor.

Bu haber toplam 634 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.