Varlık Yönetim Şirketlerine Borcunuz Varsa Yüzde 50 İndirimle Rahatça Kapatabilirsiniz

Varlık Yönetim Şirketlerine Borcunuz Varsa Yüzde 50 İndirimle Rahatça Kapatabilirsiniz

Bankalara ve diğer mali kurumlara olan finansman ya da kredi kartı borcu yüzünden varlık yönetim şirketleri ile karşı karşıya kalanlara müjdeli haber geldi. İşte arlık yönetim şirketine yüzde 50 indirimli borç ödemek için yapılması gerekenler…

Varlık yönetim şirketleri; bankalar, özel finans kurumları ve diğer mali kurumların tahsili gecikmiş alacakları alabilmesi için görev yapan şirketlerdir. Vatandaşların bankalara olan borcu, yeniden yapılandırılarak varlık yönetim şirketleri tarafından tahsil edilir. Bu şekilde hizmet veren şirketlere karşı nasıl hareket edileceğine dair detaylı bilgi sahibi olunması son derece önemlidir.

Vatandaşlar çeşitli sebeplerden dolayı çekmiş oldukları kredileri veya kredi kartı borçlarını ödemekte zorluk yaşayabilir. İnsanlık haliyle kredi borçlarını ödemekte zorlananlar bankalar tarafından yasal takibe alınabilir. Yasal takip altında olan borçların veya batık kredilerin belirli iskonto karşılığında alınmasını sağlayan varlık yönetim şirketleri, borçlularla iletişime geçerek ödeme planı hazırlatır. İşte bu süreçte deneyimli kişilerin yardımıyla varlık yönetim şirketlerine olan borçların yüzde 50 indirimli bir şekilde ödenmesi son derece basittir.

Varlık Yönetim Şirketinin Devraldığı Borçlar

0x0-borc-kapatma-kredisiyle-5000-10000-20000-tl-acil-nakit-veriliyor-almak-icin-acele-edin-1630664920818.jpg

Bankalar alacaklısı olduğu borçları inceledikten sonra varlık yönetim şirketleri için bir ihale süreci başlatır. Bu ihale sayesinde varlık yönetim şirketi, müşterilere ulaşma ve takip süreçlerine hakim olur. İhaleyi kazanan şirket kredi borçlarını kendi üzerine devralır ve bunların borçlulardan tahsil edilmesi için çalışmalara başlar. Bu süreçte kredi borcu olan vatandaşın telefonuna varlık yönetim şirketi tarafından bildirim yapılır. Herhangi bir bankaya olan borcunuzu devralan varlık yönetim şirketine yüzde 50 indirimli bir şekilde borç kapatma yapmak istiyorsanız Fuat Çakmak’tan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bunun için fuatcakmak.com.tr web sitesine giriş yapmanız ve detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Varlık Yönetim Şirketine Borç Ödeme

Varlık ödeme şirketine 5 sene içinde esnek pazarlık şartları ile borç ödeme imkanı vardır. Bunun için danışmanlık hizmeti alarak uzman desteği sayesinde yüzde 50 indirimli şekilde borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bankaların kredi borcunuzu varlık yönetim şirketine devretmesinde korkulacak bir durum söz konusu değildir. Bu süreci en avantajlı hale çevirmek ve uygun taksitler halinde yüzde 50 indirimli şekilde borcu kapatmak için Fuat Çakmak danışmanlık hizmetlerine başvurabilirsiniz.

Bu haber toplam 801 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.