Yapı Kredi TROY İş Birliği ile Alışveriş Kredisi Verileceği Duyuruldu: 200 Kişiye 500 TL Nakit Dağıtılacak!

Yapı Kredi TROY İş Birliği ile Alışveriş Kredisi Verileceği Duyuruldu: 200 Kişiye 500 TL Nakit Dağıtılacak!

Müşterilerine kredi konusunda avantajlar sunmaya devam eden Yapı Kredi Bankası’ndan bir yenilik daha geldi. TROY işbirliği ile tek seferde yapılan 5 bin TL ve üzeri alışverişlere 500 TL puan dağıtılacak…

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası’ndan müjdeli haber geldi. Alışveriş yaparken kazanmak isteyenler, Yapı Kredi sayesinde bu hayallerine kavuşabiliyor. Yapı Kredi Bankası’nın resmi web sitesi üzerinde yapılan duyuruya göre banka Troy Apple alışveriş kredisi kampanyasını başlattı. Kampanya tarihleri arasında belirtilen koşulları sağlayan Yapı Kredi müşterileri 500 TL nakit kazanma şansına sahip.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Kampanyası

Troy Apple alışveriş kredisi kampanyası vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Kampanya kapsamında 1 Şubat ile 14 Şubat 2022 tarihleri arasında Word Pay alışveriş kredisi ile tüm Troy mağazalarından alışveriş kredisi ödeme seçeneği ile tek seferde 5 bin TL ve üzeri alışveriş yapanlara 500 TL puan veriliyor. Kampanya, Word Pay alışveriş kredisinin geçerşi olduğu tüm ürünlerde geçerli olmakla birlikte her müşteri kampanyadan sadece 1 kere puan kazanma hakkına sahip olabiliyor.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Şartları

thumbs-b-c-0afbbf26707c892a99ac1a72df052203.jpg

Yapı Kredi müşterileri Troy sanal mağazası üzerinden yapacakları ödemelerde alışveriş kredisi ödeme seçeneğini kullanarak nakit hediyesi kazanabiliyor. Kampanya kapsamında her müşterinin kazandığı puanlar 11 Mart 2022 tarihine kadar kredi veya banka kartlarına yüklenecek. Puanların son kullanım tarihi ise 11 Nisan 2022 olarak açıklandı. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar 12 Nisan 2022 tarihinde Yapı Kredi tarafından geri alınacak ve karttan çekilecek.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartı olması durumunda yüklenecek. Müşterinin hem bireysel kredi kartı hem banka kartının bulunması durumundaysa 500 TL ödemesi bireysel kredi kartına yüklenecek. Puanların yükleneceği tarihte alınan ürünün iade edilmesi durumunda müşteriler kampanyadan faydalanamayacak. Yapı Kredi alışveriş kredisi 500 TL ile 25 bin TL arası alışverişlerde geçerli olup kampanya 200 kişi ile sınırlı olacak. Müşteriler kampanya katılım koşullarını siteden takip edebilecek.

Bu haber toplam 985 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.