Yapı Kredi'den Duyuru Yapıldı: Kredi Kartı Olan Herkese Şartsız 75 TL Kart Hesaplarına Yatırılacak

Yapı Kredi'den Duyuru Yapıldı: Kredi Kartı Olan Herkese Şartsız 75 TL Kart Hesaplarına Yatırılacak

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi Bankası, müşterilerine sevindirici haberi duyurdu. Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden arkadaşını davet edenlere anında 75 TL Wordpuan ödemesi yapılacak…

Türkiye bankacılık sektöründe son dönemde özel bankalar arasında dijital bankacılık yarışı başladı. Dijital bankacılık hizmetlerine yatırımlar yapan ve müşterilerini bu alana davet eden bankalara Yapı Kredi Bankası da katıldı. Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda bankanın mobil uygulamasına teşvik için yeni bir kampanya başlatıldığı belirtildi.

Yapı Kredi müşterileri, mobil uygulama üzerinden referans sistemini kullanarak arkadaşlarını Yapı Kredi Bankası’na davet edebilecekler. Yapı Kredi mobil uygulamasına yapılan her davet için 15 TL Wordpuan hediyesi verilecek. Yapı Kredi müşterisi olup da kredi kartı kullanan herkes, şart olmadan 15 TL’den toplamda 75 TL’ye kadar hediye ödeme kazanabilecek. Yapı Kredi’nin büyük ses getiren bu kampanyası sosyal medyada da çok konuşuldu.

Yapı Kredi Müşterilerine 75 TL Dağıtıyor

6158383a45d2a061ccf5997a.jpg

Sadece 1 dakikalık işlemle 75 TL kazanmak isteyen Yapı Kredi müşterileri bu avantajlı kampanyaya büyük ilgi gösteriyor. Yapı Kredi resmi web sitesi üzerinde yer alan duyurudaki kurallara göre kampanyanın şubat ayı sonuna kadar geçerli olacağı ifade edildi. Bu kapsamda Yapı Kredi müşterileri kredi kartı veya banka hesaplarına 75 TL Wordpuan kazanma şansından yararlanabilecek.

Yapı Kredi müşterilerinin bu kampanyadan yararlanmak için yapması gereken bazı işlemler bulunuyor. Öncelikle Yapı Kredi mobil uygulamasına giriş yaparak özel davet kodu oluşturmak gerekiyor. Müşteriler kendilerine özel olarak oluşturdukları bu kodu, aile bireylerine, arkadaşlarına veya çevredeki diğer kişilerle paylaşarak onların Yapı Kredi mobil uygulamasını kullanmalarını sağlıyor.

Yapı Kredi Toplamda 75 TL Wordpuan Veriyor

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Yapı Kredi, müşterilerine mobil uygulamayı teşvik etmek için yeni kampanyasını duyurdu. Müşteriler Yapı Kredi mobil uygulamasından oluşturdukları referans linkine tıklayarak uygulamaya giriş yapan yakınları için 15 TL Wordpuan kazanıyor. Davet edilen her kişi için 15 TL veren Yapı Kredi toplamda 75 TL Wordpuan ödemesini müşterinin kredi kartı veya banka hesabına gönderiyor.

Bu haber toplam 596 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.