Zam Gelmeden Otomobil Almak İsteyenlere Müjde! İş Bankası Taşıt Kredisinde Uygun Taksitlerle Ödeme Kolaylığı

Zam Gelmeden Otomobil Almak İsteyenlere Müjde! İş Bankası Taşıt Kredisinde Uygun Taksitlerle Ödeme Kolaylığı

Yüksek enflasyon sebebiyle artan otomobil fiyatları vatandaşları kara kara düşündürmeye devam ediyor. İş Bankası, hayallerindeki otomobile ertelemeden sahip olmak isteyenler için taşıt kredisinde uygun taksitler sunmaya başladı…

Hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyen vatandaşlar, bir yandan piyasadaki fiyatları takip ederken bir yandan da bankaların taşıt kredisi kampanyalarına göz gezdiriyor. Otomobil fiyatlarına 2022 yılının ilk aylarında yeniden yüksek zamların gelmesinden endişe edenler, bir an önce uygun koşullarda otomobil sahibi olmayı istiyor. Bunun için bankaların sunmuş olduğu taşıt kredisi kampanyaları büyük ilgi çekiyor.

İş Bankası Taşıt Kredisi Fırsatları

Bankalardan taşıt kredisi çekerek hayallerindeki sıfır veya ikinci el otomobile sahip olmak isteyenler İş Bankası’nı tercih etmeye devam ediyor. İş Bankası taşıt kredisi kampanyasının özelliklerini resmi web sitesi üzerinden duyurdu. Uygun koşullar ve uzun vadeli bir şekilde taşıt kredisi almak için İş Bankası şubelerine veya internet şubesine başvuru yapmak yeterli oluyor.

İş Bankası’nın taşıt kredisi kampanyasında sıfır kilometre veya ikinci el otomobiller için finansman desteği sunuluyor. Satın alınacak otomobilin fatura değeri 120 bin TL’den az ise bu durumda 48 ay, 120 bin TL ile 300 bin TL arasındaysa 36 ay vade seçeneği sunuluyor. İş Bankası müşterileri 300 bin TL’nin üzerinde bir otomobil için taşıt kredisi çekmek istediklerinde bu krediyi 24 ay vade ile ödemek durumunda kalıyor. İş Bankası, otomobil fiyatlarına zam gelmeden araç almak isteyenlere uygun koşullar sunuyor.

İş Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından İş Bankası, taşıt kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 2 kredi faizi uyguluyor. Hayallerindeki otomobile sahip olmak için İş Bankası’ndan 70 bin TL ve 48 ay vadeli taşıt kredisi çekenler ayda 2.500 TL ödeyerek kredi borçlarını 4 yıl içinde kapatabiliyor. Vade sonunda İş Bankası müşterisinin taşıt kredisi toplam geri ödeme miktarı ise 120 bin TL oluyor. İş Bankası taşıt kredisi kampanyasında belirlenen vade süreleri, kredi miktarına göre belirlendiği için bu vade sürelerinde değişiklik yapılamıyor.

Bu haber toplam 426 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.