Ziraat Bankası Emekliye 10.000 TL Ek Ödeme Yapacağını Duyurdu! Başvuru Yapan Emekli TC Kimlik Numarasına Göre Alacak

Ziraat Bankası Emekliye 10.000 TL Ek Ödeme Yapacağını Duyurdu! Başvuru Yapan Emekli TC Kimlik Numarasına Göre Alacak

Ziraat Bankası Emekliye 10.000 TL Ek Ödeme Yapacağını Duyurdu! Başvuru Yapan Emekli TC Kimlik Numarasına Göre Alacak. Başvuru İçin Son Dakika Haberi Banka Resmi İnternet Sitesinden geldi.

Ziraat Bankası Emekliye 10.000 TL Ek Ödeme Yapacağını Duyurdu! Başvuru Yapan Emekli TC Kimlik Numarasına Göre Alacak. Ziraat Bankası, emekli olan vatandaşlar için 10000 TL ek ödeme yapacağını açıklıyor. Ziraat Bankası üzerinden sadece emekli maaş alan vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyaya katılacak olan kişiler, 10000 TL ek ödeme alabilmeleri için başvuru yapması gerekiyor. 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli kredi alabilir veya 12 ay vadeli taksitli nakit avans limit kullanabilirsiniz.

Kamu bankası olan Ziraat Bankası yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte sadece emekli olan vatandaşlar için değil tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için sürekli güncel kampanyalar yapmaktadır. Nakit ihtiyacı olan kişilerin ilk tercih ettiği bankaların başında gelen Ziraat Bankası, yaptığı bu kampanyalar ile birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır.

Ziraat Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz gibi, ayrıca emekli olan vatandaşlar artık 10000 TL ye kadar artı para yani kredili mevduat hesabı başvurusu da yapabiliyor. Bu işlemleri yapabilmeniz için emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden almalı ve Ziraat Bankası üzerinden almış olduğunuz emekli maaşı üzerinden internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir.

Ziraat Bankası, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız gibi kredili mevduat hesabı başvurusu da yaparak 10 bin TL ye kadar artı para kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada, hızlı bir şekilde vatandaşlara sonuç verecek ve emekli olan kişilerin hesaplarına artı para olarak 10 bin TL ödeme yatıracak.

ziraat-2-2.jpg

Ziraat Bankası Acil İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden acil kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 10000 TL ödeme almak için ayrıca banka üzerinden destek kredisi başvurusunda da bulunabiliyor. Kredi notu 1100 üzerinde olan emekli ve çalışan kişilerin, Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden veya Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğini söyleyebiliriz. Ziraat Bankası nakit kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirtilen bu şartlara uygun olmaları durumunda hızlı bir şekilde kredi onayı almaları ile beraber banka hesapları üzerinden kredilerinin ödemelerini alabilirler. Bu durumda banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde gelir belgesiz kredi kullanmış olacak ve düşük faiz oranları ile birlikte on bin TL ihtiyacınızı karşılayacaksınız.

Bu haber toplam 1130 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.