Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranlarını Güncelledi! Kredi Çekmek İçin Doğru Zaman Mı?

Ziraat Bankası Kredi Faiz Oranlarını Güncelledi! Kredi Çekmek İçin Doğru Zaman Mı?

Bankalardan kredi çekmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Ziraat Bankası kredi faiz oranlarını güncelledi. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi faizlerinde Ziraat Bankası’ndan cazip seçenekler sunuluyor…

Ekonomik anlamda zor zamandan geçen vatandaşların yardımına koşan Ziraat Bankası, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi veriyor. Ziraat Bankası, ocak ayında beklenen faiz güncellemesini yaptı ve kredi faiz oranlarında indirim yaptı. Türkiye’nin en çok tercih edilen kamu bankalarından Ziraat Bankası, birikimlerine değer katmak isteyenler için de 32 günlük vadeli mevduat hesabı faiz oranlarını da yükseltti. En uygun ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi arayanlar Ziraat Bankası’nın kredi kampanyalarını yakından takip ediyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

2022 yılına girilmesiyle birlikte ocak dönemi için Ziraat Bankası’nın kredi faiz oranları güncellendi. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisinde, taşıt kredisinde ve konut kredisinde faiz oranlarını özel bankalara kıyasla yükseltmedi. Öte yandan Ziraat Bankası’ndan kur korumalı TL mevduat hesabı açmak isteyen vatandaşlara da dolar garantisi veriliyor. Özel bankalarda ihtiyaç kredisi faiz oranları hızla artarken Ziraat Bankası bu zor zamanda vatandaşlara uygun seçenekler sunmaya devam ediyor.

Diğer bankalarda yüzde 2 seviyesinin üzerine çıkan ihtiyaç kredisi faiz oranları Ziraat Bankası’nda uygun seviyede tutuldu. Ekonomide yaşanan daralma sebebi ile nakit para ihtiyacı olanlar, Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyasına büyük ilgi gösteriyor. 2022 yılı ocak ayı güncellemesi ile birlikte Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.55 olarak açıklandı.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından Ziraat Bankası, bu zor dönemde hayallerindeki arabaya sahip olmayanları da destekliyor. Taşıt kredisi çekerek araba satın almak isteyenler Ziraat Bankası’nın taşıt kredisi kampanyasını tercih ediyor. Özel bankalarda taşıt kredisi kampanyalarındaki faiz oranları hızla yükselirken Ziraat Bankası yine indirimli faiz oranları sunmasıyla dikkat çekti. Ziraat Bankası’ndan taşıt kredisi çekmek isteyen vatandaşlar ocak ayında yüzde 1.61 faiz oranından yararlanabiliyor. Bu kampanyada 50 bin TL taşıt kredisi aylık 1.607 TL ödemeyle çekilebiliyor.

Bu haber toplam 453 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.