Ziraat Bankası ve 2 Özel Banka Vatandaşın Yanında Olacak! Nakit Sıkıntısı Olan Başvuru Yapacak

Ziraat Bankası ve 2 Özel Banka Vatandaşın Yanında Olacak! Nakit Sıkıntısı Olan Başvuru Yapacak

Ziraat Bankası ve 2 Özel Banka Vatandaşın Yanında Olacak! Nakit Sıkıntısı Olan Başvuru Yapacak. Bankalar kampanyalarını duyurdu. İşte detaylar...

Ziraat Bankası ve 2 Özel Banka Vatandaşın Yanında Olacak! Nakit Sıkıntısı Olan Başvuru Yapacak. Ziraat Bankası ve iki özel banka tarafından başlatılan yeni kampanyada vatandaşlar, acil nakit ihtiyaçları olması durumunda 20000 TL'ye kadar gelir belgesiz olarak nakit kredi kullanacağı haberi geldi. Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada düşük faiz oranları ile birlikte vatandaşlara kredi imkanı sunarken, ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların ilk taksit ödemesinde üç ayı ertelemeli olarak işlem yapacağı haberi geldi. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu kampanyasını başlattıktan sonra özel bankalardan olan Garanti Bankası ve Denizbank Gelir belgesiz 20000 TL'ye kadar düşük faiz oranlarıyla kredi vereceğini yayınladı.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, banka kredi politikalarına uygun olması durumunda en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmak istiyorlarsa, ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olarak işlem yapabilecek.

Kredi almak isteyen kişiler, ihtiyaç kredisi kullanmak için en yakın Ziraat Bankası şubesine gidecek zamanları yok ise bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya bu bankada hesabı var ise bankanın internet bankacılığı üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunabilir. 20000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak, sizlerde 5 dakika içerisinde bu kredi hakkında hem bilgi alabilir, hemde onay olup almadığınızı görebilirsiniz.

ziraat12.jpg

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada Garanti Bankası kredi alacak olan vatandaşlara kendi banka şubesi üzerinden 20000 TL'ye kadar kredi onayı imkanı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Garanti Bankası şubelerine giderek veya Garanti Bankası şubelerine gitmeden resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaparak, hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyor. Emekli olan sigortalı olarak çalışan ve devlet memuru olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar hemen hızlı bir şekilde kredi sonucunu öğrenebilecek.

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusu, SMS ile hızlı bir şekilde nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek SMS atarak hemen kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeleri durumunda, Denizbank'ın cebimde kredi kampanyasına katılmış olacaktır. Kredi onayı almanız ile birlikte hızlı bir şekilde bu banka üzerinden de DenizBank şubelerine giderek, onaylı, SMS ile birlikte kimliğinizi götürmeniz durumunda, onaylanan tutar kadar krediyi 36 ay vadeye kadar kullanabileceksiniz.

Bu haber toplam 664 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.