Ziraat Bankası ve Halkbank Yaptığı Kampanyada Başvuru Yapanlara Nakit Ödeme Verecek! 15.000 TL ile 50.000 TL Arasında Kimlikle

Ziraat Bankası ve Halkbank Yaptığı Kampanyada Başvuru Yapanlara Nakit Ödeme Verecek! 15.000 TL ile 50.000 TL Arasında Kimlikle

Ziraat Bankası ve Halkbank Yaptığı Kampanyada Başvuru Yapanlara Nakit Ödeme Verecek! 15.000 TL ile 50.000 TL Arasında Kimlikle Alınacak

Türkiye'de iki kamu bankası olan Ziraat Bankası ve Halkbank, yaptığı kampanyalar ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ziraat Bankası ve Halkbank acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 15.000 TL ile 50.000 TL arasında nakit imkanı sağlıyor. İhtiyaç kredisi alacak olan kişilere verilecek bu ödemelerde banka 5 dakika içinde hemen sonuç veriyor.

Ziraat Bankası ve Halkbank vermiş olduğu bu kredilerde 15.000 TL ile 50.000 TL arasındaki kredilerde vatandaşlara 36 ay vadeye kadar imkan sağlayacak. Kredi alacak kişiler, başvurularını banka şubelerinden yapabileceklerdir. Kredi alacak kişiler ayrıca emekli olması durumunda daha düşük faizlerle de kredi imkanından faydalanırlar. Ekonomik sıkıntı yaşayan ve para ihtiyacı olan kişilerin her zaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelen Ziraat Bankası ve Halkbank, yaptıkları bu kampanyalar ile 3 ay ertelemeli düşük faizli işlem yapacaklardır.

Ziraat Bankası ve Halkbank Kredi Başvurusu

Bu iki kamu bankasından kredi başvurusu yapmak çok basit. Bu bankalarda hesabı olan kişiler şubelere gitmeden Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapabileceklerdir. Bunun için hesapları üzerinden internet bankacılığı şifresi alması yeterlidir. Bu şekilde kredi başvurusunu yapmış olacak ve onaylanan tutar kadar krediyi de hemen hesaba yatıracaksınız. İhtiyaç kredisi alacak kişiler bu bankaların mobil uygulaması üzerinden yaptıkları kredilerde hesaplarına para yatırabileceklerdir.

halkbank-12.jpg

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını bu bankalardan alıyorsa banka kredi notu önemli olmayacaktır. Emekli maaşı hesabınız üzerinden yapılacak olan başvuruda emekli maaşını Ziraat veya Halkbank üzerinden alan kişiler mobil uygulamadan kendileri için belirtilen kredi kampanyasına ve limitlerine göre işlem yapabilecek, hafta sonu olsa bile kredi onayı alacaklardır.

Sigortalı olarak çalışan kişiler ise, bankadan kredi almak istiyorsa en az 6 aydır sigortalı olarak çalışıyor olması yeterli. Bu şartlara uygun olan sigortalı çalışanlar kredi notu sıfır olsa bile hemen kredi alacaklardır.

Bu haber toplam 527 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.