Akbank İş Bankası ve Garanti BBVA resmen sıraya girdi! Borcu olan vatandaşlar düşük faiz oranı ile borç kapatma kredisi

Akbank İş Bankası ve Garanti BBVA resmen sıraya girdi! Borcu olan vatandaşlar düşük faiz oranı ile borç kapatma kredisi

Bütün ihtiyaçlara cevap sunan bankalar bu konuda da bir çözüm yöntemi bulmayı unutmadı. Acil nakit paraya ihtiyacı olan veya borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için bankalardan sürpriz bir açıklama yapıldı.

Acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşların sayısı gün geçtikçe artıyor. Enflasyon rakamları, hayat pahalılığı ve döviz kurları vatandaşın bir hayli yiyip biterken, borçlar da her geçtiğimiz gün dağ gibi birikiyor. Okulların açılmasının da üzerine eklenmesi ile birlikte hem borç kapatma kredi veren bankalar hem de düşük faiz de kredi imkanı sağlayan bankalar daha çok araştırılmaya başlandı. Neyse ki bütün ihtiyaçlara cevap sunan bankalar bu konuda da bir çözüm yöntemi bulmayı unutmadı. Acil nakit paraya ihtiyacı olan veya borç kapatma kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için bankalardan sürpriz bir açıklama yapıldı. Akbank, İş Bankası ve Garanti BBVA başvuru yapan vatandaşa düşük faiz oranı ile borç kapatma kredisi sağlayacak.

Borç kapatma kredisi sağlayan bankalar ve faiz oranları

İş Bankası: Bankalara borcu olan ve bütün borçların düşük faiz oranı ile tek bir bankada toplamak isteyen vatandaşlar için İş Bankası müjdeli haberi verdi. İş Bankası düşük faiz oranı ile borç kapatma kredisiz sağlıyor. İsterseniz SMS ile isterseniz ATM yoluyla başvuru yapmanız mümkün.

Akbank: Vatandaşlara borç kapatma kredisi sağlayan bankalardan birisi olan Akbank ne yazık ki bu konuda is limit koymuş durumda. Akbank’tan 20 bin TL’ye kadar toplam 12 vade seçeneği ile borç kapatma kredisini temin edebilirsiniz. Akbank’ın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1.98.

Garanti BBVA: Garanti bankası da vatandaşın borçların tek bir çatı altında toplaması için 25.000 TL’ye kadar borç kapatma kredisi imkan sunuyor. Bankada kredi faiz oranları ve beraberinde taksit tutarları sizin aylık getiri durumunuza göre farklılık gösteriyor.

akbank-is-bankasi-ve-garanti-bbva-resmen-siraya-girdi-borcu-olan-vatandaslar-dusuk-faiz-orani-ile-borc-kapatma-kredisi.jpg

Kimler borç kapatma kredisini alabilir?

Borç kapatma kredisi temin edeceklerin belirli şartlara uyum sağlaması gerekiyor. Bankalar çoğunlukla düzenli bir gelire sahip olan ve beraberinde Türkiye Cumhuriyeti batandaşı olan kişilere kredi imkanı sağlıyor. Borç kapatma kredisi alınırken vatandaşın kredi notuna bakılmıyor. Ancak ödeyecek durumunuzun olması şart koşuluyor.

Bu haber toplam 224 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.