Akbank ve Ziraat Bankası Duyurdu! 70 Bin TL Ödeme Alma Fırsatı!

Akbank ve Ziraat Bankası Duyurdu! 70 Bin TL Ödeme Alma Fırsatı!

Ziraat Bankası ve Akbank'ın yürüttüğü kampanya için 70.000 TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyasıyla yeni bir paket hazırlanarak ihtiyaç sahiplerine aynı gün içinde ödeme yapılabileceği açıklandı.

Ziraat Bankası ve Akbank'ın yürüttüğü kampanya için 70.000 TL'lik ihtiyaç kredisi kampanyasıyla yeni bir paket hazırlanarak ihtiyaç sahiplerine aynı gün içinde ödeme yapılabileceği açıklandı. Ziraat Bankası ve Akbank'ın resmi internet sitelerinde yapılan duyurunun ardından kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için 3 ay gecikmeli yeni ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirildi. Ziraat Bankası ve Akbank'ın resmi internet sitelerinde yer alan haberin ardından kredi kullananlar, bankanın kredi politikalarına uymaları halinde ödemelerine onay alabilecek ve kredilerini aynı gün kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların banka şubelerine gitmeden doldurabilecekleri ihtiyaç kredisi başvuru formu resmi internet sitelerinde yer almaktadır. Ziraat Bankası tüketici kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar tarafından yapılan başvuruların sonuçları beş dakikadan az bir sürede alınabilmektedir. Başvuru yapmak, emekli maaşınızı Ziraat Bankası'ndan alıyorsanız, emekli hesabınızdan ihtiyaç kredisi çekmenizi sağlayacaktır. Emeklilik kampanyası için başvuruda bulunmak isteyenler, maaşlarını Ziraat Bankası'na aktardıktan sonra ertesi gün kredi ödemelerini almaya başlayabilirler.

akbank-ve-ziraat-bankasi-duyurdu-70-bin-tl-odeme-alma-firsati.webp

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank'ın yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 70.000 TL ihtiyaç kredisi alacak vatandaşlara 3 ay gecikmeli kredi imkanı sunulacak. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapmak için kişi SMS de kullanılabilir. 44 25'e Kredi yazıp, boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası yazıp göndererek İhtiyaç kredisi için SMS başvurusu yapabilirsiniz. Akbank hesabı olan vatandaşlar ise dilerlerse şubeye gitmeden işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor. Bu işlemler için Akbank direkt uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır. Akbank direkt ile kredi başvurularınızı takiben, kredi kullanacak vatandaşlar beş dakikadan daha kısa bir sürede sonuçları öğrenerek kabul edilen kredileri hesaplarına yatırabilirler.

Bu haber toplam 227 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.