Ek ödeme 10 bin TL’yi buldu! Yapı Kredi, Garanti, TEB ve 3 banka daha zam gerçekleştirdi

Ek ödeme 10 bin TL’yi buldu! Yapı Kredi, Garanti, TEB ve 3 banka daha zam gerçekleştirdi

BAĞ-KUR, SSK ve memur emeklisi olan emekli vatandaşlar, Eylül ay içerisinde adeta bayram yaşayacak. Bankalar emekli vatandaşlara karşılıksız bir şekilde ödeme miktarına zam yaptı.

BAĞ-KUR, SSK ve memur emeklisi olan emekli vatandaşlar, Eylül ay içerisinde adeta bayram yaşayacak. Bankalar emekli vatandaşlara karşılıksız bir şekilde ödeme miktarına zam yaptı. Kısacası emekli vatandaşların maaş promosyonunun eylül ayı içerisinde artış var. Başvuruda bulunan milyonlarca emekli vatandaş, zamlı şekilde Eylül ayı içerisinde maaş promosyonunu alacak. Söylenenlere göre promosyon tutarı 10.000 TL’ye çıkacak.

ek-odeme-10-bin-tlyi-buldu-yapi-kredi-garanti-teb-ve-3-banka-daha-zam-gerceklestirdi.jpg

Eylül ayı içerisinde rakamlar 10 bin TL’ye yükseldi

Emekli vatandaşlara maaş promosyon ödemesi gerçekleştiren bankalar Eylül ayı doğrultusunda yeni bir teklif duyurdu. Bir çok farklı banka maaş promosyonuna ek nitelikte emekli yakınına getir kampanyası da sağlıyor . Böylelikle bankaların emekliye ödemiş olduğu tutar daha da artışa geçiyor. Eylül ayı içerisinde bankaların sağlamış olduğu son maaş promosyonu teklifi 8000 TL olarak aktarıldı. Türkiye ekonomi bankası toplam 8000 TL’lik maaş promosyonu ile rekor seviyeler kırarken bunun yanı sıra yakınını getir kampanyası ile de promosyonu daha da artışa geçiyor. Türkiye ekonomi bankasının toplam olarak maaş promosyonu 10.000 TL’nin üzerine çıkmış durumda. Yine Akbank, garanti bankası, ziraat bankası, Denizbank ve yapı kredi gibi diğer bankalarda da maaş promosyon ile ek yakınına getir kampanyaları devam ettiriyor. 30 Eylül 2022 tarihine kadar bu belirtilen bankalardan herhangi birine başvuruda bulunarak; nakit promosyonu zamlı bir şekilde alma şansına sahip olabilirsiniz..

Başvuru şartlarında değişiklik olmadı

Bankaların emekli vatandaşa maaş promosyonu için ve istemiş oldukları başvuru şartları değişik göndermedi. Bildiği gibi Sosyal güvenlik kurumu ve beraberinde bankalar arasında yapılmış olan anlaşma doğrultusunda en önemli şart maaşınızı taşımak olarak belirlendi. Bu koşulun yanı sıra üç yıl boyunca kalma sözü de vermek şartlar arasında.

Bu haber toplam 259 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.