Emekli vatandaşların promosyonları 10.000 TL’yi buldu! 31 Ağustos ve 30 Eylül tarihlerine dikkat edin

Emekli vatandaşların promosyonları 10.000 TL’yi buldu! 31 Ağustos ve 30 Eylül tarihlerine dikkat edin

Bankalar arasında neredeyse milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiren promosyon yarışı sürmeye devam ediyor. Kamu ve özel bankalar arasında devam eden bu yarışta emekli promosyon ödemeleri 10.000 TL’ye kadar yükseliş gösterdi.

Bankalar arasında neredeyse milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiren promosyon yarışı sürmeye devam ediyor. Kamu ve özel bankalar arasında devam eden bu yarışta emekli promosyon ödemeleri 10.000 TL’ye kadar yükseliş gösterdi. Bir çok bankanın başlatmış olduğu kampanyalar içinse son tarihler 31 Ağustos 30 Eylül olarak belirlendi.

Son zamanlar içersinde emekli promosyon kampanyaları oldukça gündemde. Milyonlarca emekli vatandaşı ilgilendiren emekli promosyon ödemeleri bankadan bankaya göre farklılık gösterebiliyor. Bunun yanı sıra en yüksek emekli promosyon ödemesi yapan bankaları da merak eden vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırmaya devam ediliyor. İlgili kampanyalar doğrultusunda ise en son tarihte değişiklikler söz konusu olabiliyor. Bu doğrultuda kampanyalar 31 Ağustos 2022 ile 31 Eylül tarihlerine kadar sürüyor.

emekli-vatandaslarin-promosyonlari-10-000-tlyi-buldu-31-agustos-ve-30-eylul-tarihlerine-dikkat-edin.jpg

Emekli promosyonları toplam 10.000 TL’yi buldu!

Temmuz ayında Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilan etmesi ile hem memur hem de emekli maaşlarına zam yapılmıştı. Yapılan zamların hemen ardından gözler bankaların emekli promosyon ödemelerinde doğru çevrilmişti. Bu kapsamda bankalar emekli promosyon ödemeleri konusunda bir yarış haline girdi. Bankalar kendi müşterilerin, rakip bankalara kaptırmamak için bir çok farklı imkanlar sunmaya halen daha devam ediyor.

Hem Ocak hem de temmuz ayında yapılacak olan toplam %80 promosyon ardından neredeyse her ay düzenli bir şekilde miktarlar güncellenir hale geldi. Geçmiş birkaç ay öncesine kadar en yüksek promosyon tutarı 3000 TL olarak belirlenmişken bankalar bu miktarı 5000, 6000, 7500 TL’ye kadar adım adım çıkardı. Beraberinde ise bu rakam 10.000 TL’ye kadar artış gösterdi.

Bu haber toplam 169 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.