Eylül ayı içerisinde bankaların promosyon savaşlarını devam ediyor! 12.400 TL geliyor

Eylül ayı içerisinde bankaların promosyon savaşlarını devam ediyor! 12.400 TL geliyor

Bankalarının birbirleri ile girmiş olduğu yarış döneminde hangi banka ne kadar promosyon ödemesi gerçekleştirdiği oldukça merak konusu. Garanti Bankasının’da eylül ayı içerisinde 12.400 TL promosyon ödemesi yapacağı konuşulanlar arasında.

Son zamanlar içerisinde milyonlarca emeklinin gündeminde yer alan promosyon ödemeleri Eylül ayı içerisinde yapılmaya devam ediyor. Bankalarının birbirleri ile girmiş olduğu yarış döneminde hangi banka ne kadar promosyon ödemesi gerçekleştirdiği oldukça merak konusu. Garanti Bankasının’da eylül ayı içerisinde 12.400 TL promosyon ödemesi yapacağı konuşulanlar arasında. İşte konuyla ilgili detaylar…

Ocak ve temmuz ayları içerisinde hem memur hem de emekli maaşlarına yapılmış olan zamlardan sonra tüm gözler bankaların ödeyeceği promosyonlara çevrilmişti. Milyonlarca emekli vatandaşın gündeminde yer alan ve beraberinde bankaların önünde uzun kuyrukların oluştuğu emekli promosyon ödemelerinde her ay yeni güncellemeler yapılmaya devam ediliyor. 3000 TL ile başlamış olan promosyon ödemeleri günümüzde artık 10.000 TL’nin üzerine çıkmış durumda.

eylul-ayi-icerisinde-bankalarin-promosyon-savaslarini-devam-ediyor-12-400-tl-geliyor.jpg

Eylül ayı içerisinde bankalar promosyon savaşlarına devam ediyor

Bilhassa temmuz ayı içerisinde yapılmış olan düzenlemeler ile hem memur hem emekli maaşlarına hem de asgari ücrete yapılmış olan zammın hemen ardından; bankalar emekli promosyon ödemeleri konusunda adeta birbirleriyle yarışa girdi. Maaşlar doğrultusunda bankaların vermiş olduğu promosyon ödemeleri ilk başlarda 3000 TL ile başlamışken daha sonralarında adım adım yükselmeye başlandı.

Hem bu kamu bankalarının hem de özel bankaların girmiş olduğu promosyon yarışı doğrultusunda her gün rakamlar sürekli bir şekilde güncellenmeye devam ediliyor. Özellikle de kamu bankalarının sürece dahil olmasının hemen ardından özel bankalar ilgili müşterileri kendine çekmek için birbirinden farklı ve yeni kampanyalar başlattı.

Bağ - kur ve SSK emeklileri tarafından detaylı bir şekilde araştırılan bir diğer önemli husus ise en yüksek emekli promosyonu veren banka olduğu. Garanti BBVA, İş Bankası. DenizBank, TEB, Ziraat, Akbank ve Yapı Kredi gibi bankalarda yarış devam ederken en yüksek promosyon ödemesi ise 12.400 TL’ye kadar çıktı.

Bu haber toplam 246 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.