Fatura Ödemelerine Yapı Kredi Bankasından Büyük Destek! Bunu Yapan Herkese 100 TL Verilecek

Fatura Ödemelerine Yapı Kredi Bankasından Büyük Destek! Bunu Yapan Herkese 100 TL Verilecek

Fatura ödemeleri vatandaşların üstünde ciddi bir bütçe soruna sebep olurken bankalar otomatik fatura ödeme emiri verenlere özel kampanyalarını ardı ardına duyuruyorlar.

Fatura ödemeleri vatandaşların üstünde ciddi bir bütçe soruna sebep olurken bankalar otomatik fatura ödeme emiri verenlere özel kampanyalarını ardı ardına duyuruyorlar. Yapı Kredi de fatura ve Hızlı Geçiş Sistemi ödemelerini içine alan yeni kampanyasını internet sitesi üstünden belirtti.

Kampanya Detayları

Banka kısmından yapılan kampanya açıklaması şu şekilde oldu: 11 Mart – 10 Nisan 2022 tarihleri içinde, müşterilerimizin bireysel vadesiz mevduat Türk lirası hesabından ya da bireysel veya World Business kredi kartından verecekleri; İlk yeni otomatik fatura ödeme ya da HGS emiri için 10 TL, 2 yeni emir için 25 TL, 3 yeni emir için 45 Türk lirası, 4 yeni emir için 70 Türk lirası, 5 yeni emir için 100 Türk Lirası puan kazanabileceklerdir.

Kampanyaya katılım için; TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan daha sonra 11 rakamlı T.C. kimlik numarasının 4470’e kısa mesaj ile gönderilmesi gerekir. Sistemimizde kayıtlı bulunmayan cep telefonlarından gönderilen katılım müracaatları dikkate alınmayacaktır.

Kampanya, yalnızca yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS emirleri için geçerli olmaktadır. Daha önceden tanımlı emirler iptal edilip tekrar edilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez. Kampanya boyunca verilmekte olan her emir için 11 Mart – 10 Mayıs 2022 günleri arası, alakadar faturalar/fatura en düşük 1 kez kendiliğinden ödenmelidir.

Emir Süresi Tam 6 Ay Geçerli

Kampanya boyunca verilmekte olan her emir için, kampanya bitiş tarihinden daha sonraki 6 ay boyunca emirin geçerli olması gerekir. Kampanya içeriğinde kazanılan puanlar 15 Mayıs 2022 gününde kredi kartınıza ya da banka kartınıza geçecektir. Puanların geçmesi 2 iş günü denli sürebilmektedir.

Mükafatlandırma yapılabilmesi için mükafatlandırma tarihinde müşterinin en düşük 1 tane kullanıma açık kredi kartı ya da banka kartının olması gerekir. Aynı abone numarası için birden çok kez otomatik ödeme emiri verilmesi halinde bu emirlerden yalnızca biri için ödül kazanılacaktır.

Kampanya devresinden en çok altı ay öncesine denli iptal edilmiş otomatik fatura ödeme emirlerinin, kampanya devresi içerisinde yeniden verilmesi halinde ödül verilmeyecektir. Kampanya devresinden en çok altı ay öncesine denli ilk seviye yakını adına emirli olmakta olan fatura ödeme ya da HGS emirlerinin, iptal edilip yeniden emir verilmesi halinde ödül verilmeyecektir.

Emirler Verilmesi Halinde Ödüllendirmeler Söz Konusu

Cep telefon faturası için verilmekte olan emirlerde numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek yeniden emir verilmesi halinde, yalnızca son emir için müşteriye ödül verilecektir. Kampanya dahilinde yalnızca cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, Web ve HGS emirleri ödüllendirilecektir.

Kampanya içeriğinde Hızlı cep emirleri ödüllendirilmeyecektir. World Business kart ile kampanyaya müracaat için, TALIMAT yazılıp bir boşluk bırakıldıktan daha sonra firma müşteri numarasının 4470’e kısa mesaj ile gönderilmesi gerekir. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en çok 100 Türk lirası ödül kazanabilir.

Bu haber toplam 374 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.