Hesaplarınızı acil kontrol edin! Ödemeler tek tek yatmaya başladı: Bugün ATM’den çekebilirsiniz

Hesaplarınızı acil kontrol edin! Ödemeler tek tek yatmaya başladı: Bugün ATM’den çekebilirsiniz

Hesaplarınızı tek tek kontrol edin! Hesabınıza acil olarak ödeme yapılacak. Ödemeler bugün yatmaya başladı. Bugün ATM'den paranızı çekebilirsiniz.

İhtiyaç sahibi olan milyonlarca vatandaşın beklediği ödemeler sonunda hesaplara yatmaya başladı. Hemen acil bir şekilde hesaplarınızı kontrol etmeye başlayın! Sizin de daha önce bilmediğiniz paranız bankada olabilir. Hesabına ödemesi yatanlar bugün ATM’den hızlı bir şekilde kullanabilirler.

Sosyal Medya Üzerinden Açıklama Geldi

Tarım ve Orman Bakanı olan Vahit Kirişçi pancar sulama ödemeleri ile ilgili detaylı sosyal medya hesabından bir son dakika açıklaması yaptı. 25 Ağustos 2022 Perşembe günü başlamış olan ödemelerin tamamlandığını açıklayan Bakan Kirişçi şu ifadeleri dile getirdi;

“Tarım ve Orman Bakanlığı kapsamında yer alan Türkşeker doğrultusunda 25 Ağustos 2022 Perşembe günü pancar çiftçimizin hesabına yatırılacak olan 468 milyon TL sulama avansı ile beraber toplamda çiftçimize verişmiş olan nakdi avans desteği 1 milyar 617 milyon TL belirlendi”

hesaplarinizi-acil-kontrol-edin-odemeler-tek-tek-yatmaya-basladi-bugun-atmden-cekebilirsiniz.jpg

Çiftçilere ne kadar ödeme yapıldı?

Tarım ve Orman Bakanlığı doğrultusunda milyonlarca çiftçi vatandaşa ödeme gerçekleştirildi. Çiftçilere sağlanan destek ödemelerinin 1 kalemi olan pancar sulama desteği detaylı bir şekilde açıklandı. Bakan Sayın Kirişçi yapmış olduğu açıklama doğrultusunda Çiftçilere ödenen toplam miktarın 2 milyar 618 milyon TL olacağını aktarırken; bunun bir diğer bölümünün de avans ödemesi olduğunu açıkladı. Tarım ve Orman Bakanlığı doğrultusunda sağlanan olan bu ödemelerden daha önceki süreçte çiftçi kayıt sistemine kayıt yaptırmış olan Çiftçiler yararlanabiliyor.

Bu haber toplam 200 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.