Kimse bu fırsatı beklemiyordu! Emekliye 15.000 TL promosyon müjdesi

Kimse bu fırsatı beklemiyordu! Emekliye 15.000 TL promosyon müjdesi

Bankalardan emekli olan vatandaşlara peş peşe müjdeli gelmeye devam ediyor. Daha önceki süreçte 7500 TL ile 8500 TL arasında duyurulmuş olan promosyon kampanyalarından her an yeni bir süreç gelişmesi yaşanabilir beklentileri sürüyordu.

Bankalardan emekli olan vatandaşlara peş peşe müjdeli gelmeye devam ediyor. Daha önceki süreçte 7500 TL ile 8500 TL arasında duyurulmuş olan promosyon kampanyalarından her an yeni bir süreç gelişmesi yaşanabilir beklentileri sürüyordu. Beklenen sonunda oldu! Bütün Bağkur, SSK ve memur emeklilerine toplamda 15.000 TL’ye kadar promosyon müjdesi verildi.

Emekli vatandaşların promosyonları ağustos ayı içersinde 8500 TL’ye yükseltilmişti. Bu yükseltmeden sonra bazı bankalar kesenin ağzını daha fazla açarak; Bağkur, SSK ve memur emeklilerine 8500 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacağını açıklamıştı. Güncel olarak Adalet Bakanlığı ile Vakıfbank arasında yapılmış olan protokol kapsamında üç yıllık promosyon bedeli olarak toplamda 25.000 TL’ye promosyon ödemesi sağlanmasının üzerine emekli vatandaşların beklentisi bir hayli arttı. Bu süreçten sonra bankadan emekli promosyon tutarlarını toplam 15.000 TL seviyesini yükseltmeleri bekleniyor. İşte beklenen müjdeli haber geldi!

kimse-bu-firsati-beklemiyordu-emekliye-15-000-tl-promosyon-mujdesi.jpg

Emekli vatandaşlara 15.000 TL promosyon müjdesi

Emekli vatandaşların promosyonları ile ilgili son dönem içersinde gündem yoğun bir şekilde takip edilmeye devam ediliyor. Bankaların peş peşe açıklamış olduğu promosyon kampanyalı ağır ekonomik şartlar ve enflasyon sebebi ile zor bir dönemden geçen emekli vatandaşlara adeta can suyu niteliğinde. Emekli promosyon ödemeleri ile ilgili detaylı bir şekilde konuşma gerçekleştiren Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Muhammet Şahin’de promosyon ödemeleri ile ilgili flaş bir açıklama gerçekleştirdi. Başkan Şahin bazı belirli kurumların özellikle de son olarak Adalet Bakanlığı’nın 25.000 TL promosyon kampanyalarını detaylı bir şekilde duyurmasının hemen ardından 10 - 12 bin çalışanlı bu kurumların yanı sıra toplam 12 milyonu aşkın emekli vatandaşın daha yüksek tutarlarda promosyon ödemesi almalarına işaret etmişti. Beklenen oldu emekli vatandaştan artık 15.000 TL aralığında ödeme olacak!

Bu haber toplam 152 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.