Mansur Yavaş'tan 200.000 Aileye Doğalgaz Desteği

Mansur Yavaş'tan 200.000 Aileye Doğalgaz Desteği

Ankara Büyükşehir Belediyesi, sosyal yardımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Daha önceden 240 bin 792 aileye her ay et desteği veren Ankara Büyükşehir Belediyesi, şimdi de 200 bin aileye doğalgaz desteğine başladı…

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal yardım projeleri, sadece başkentin basınında değil ulusal basında da geniş yankı bunuyor. ABB Başkanı Mansur Yavaş, en son geçtiğimiz günlerde başkentte yaşayan yardıma muhtaç 240 bin 792 aileye her ay birer kilo et desteği başlattığını açıklamıştı. Bugün de ABB resmi sosyal medya hesabından yapılan doğalgaz desteği açıklaması, vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, tüm Türkiye’ye örnek bir belediyecilik hizmeti sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar pek çok başarılı sosyal yardım projesine imza atan Mansur Yavaş, şimdi de sert geçen kış aylarında doğalgaz yardımına başladıklarını duyurdu. ABB Başkanı Mansur Yavaş, kişisel sosyal medya hesabından duyurduğu doğalgaz desteği ile 200 binden fazla ailenin kış aylarında bu hizmetten yararlanabileceğini açıkladı.

“Hiçbir Çocuk Üşümesin Diye Çalışıyoruz”

kapak-194059.jpg

ABB Başkanı Mansur Yavaş, 200 binden fazla ailenin yararlandığı doğalgaz desteğinde üçüncü ödemelerin hak sahiplerinin kartlarına yatırıldığını duyurdu. Mansur Yavaş, resmi sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: “Hiçbir çocuk üşümesin, ekonomik kriz ailelerimizi soğuğa mahkum etmesin diye çalışıyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerimizin Başkent Kartlarına doğalgaz desteğimizin üçüncü ödemesini yatırdık.”

Ankara Büyükşehir Belediyesi, çocuklar üşümesin diye başlattığı sosyal yardım projesi doğalgaz desteğinde hizmete devam ediyor. ABB doğalgaz desteğinin üçüncü ödemesini tamamladı. Belediyeden sosyal yardım alan 203.626 ailenin başkent kartlarına 500’er TL doğalgaz desteği yatırıldı. Mansur Yavaş’ın kış mevsiminde gerçekleştirdiği bu sosyal destekler, ulusal basında ve sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Doğalgaz Desteği Gelecek Hafta Devam Edecek

ABB Başkanı Mansur Yavaş, doğalgaz desteği ödemelerinin devam ettiğini resmi sosyal medya hesabından duyurdu. 200 binden fazla vatandaşın yararlandığı 500’er TL’lik doğalgaz desteği ödemeleri sonucu toplamda 101 milyon 813 bin TL yardım yapıldı. Mansur Yavaş’ın sosyal medya hesabından duyurduğu paylaşımda Polatlı ve Beypazarı ilçelerine önümüzdeki hafta ödemelerin yapılacağı belirtildi.

Bu haber toplam 499 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.