Survivor Nisa Dayanamadı Barış Hakkında İçini Döktü: Hayatımın En Kötü Senesiydi!

Survivor Nisa Dayanamadı Barış Hakkında İçini Döktü: Hayatımın En Kötü Senesiydi!

Survivor All Star yarışmasının son bölümünde gönüllüler takımında yeni bir gelişme yaşandı. Survivor'da yarışan eski sevgililer arasında sular durulmuyor. Nisa, Barış’a yönelik yaptığı açıklamaları gözyaşları içerisinde anlattı.

Survivor All Star yarışmasının geçtiğimiz bölümünde özel bir kayıt yayınlandı. Survivor'da yarışmacı olarak gönüllüler takımını temsil eden Nisa Bölükbaşı çarpıcı açıklamalarda bulundu. İddianın odağında eski sevgilisi Barış Murat Yağcı yer alıyor.

"Bana Hayatımın En Kötü Bir Yılını Yaşattı"

Survivor yarışmacısı Nisa Bölükbaşı 2020 yılında Survivor adasında Barış Murat Yağcı ile tanıştı. İkili yarışma sonrasında ilişki yaşadıklarını ilan etti. Barış, Nisa’ya Taksim meydanında evlenme teklifi etti. Kısa süre sonra ayrılık haberi geldi. 2022 Survivor adasında yeniden yarışmacı olarak bir araya gelen ikilinin atışmaları devam ediyor. Geçmişe dönük olarak yaşantısını unutamayan Nisa, ilişki yaşadıkları dönemde Barış Murat Yağcı’ya dair çarpıcı açıklamaları gündeme getirdi.

“Benden İzinsiz Şifremi Değiştiriyordu”

nisa-survivora-veda-mi-ediyor1909167215ea60beb6df2d.jpg

Nisa verdiği röportajda gözyaşlarını tutamayarak Barış Murat Yağcı ile ilgili şu sözlerde bulundu: “Hayatımın en kötü bir senesiydi. Benim yaşadığımı kimse bilemez. Benden izinsiz şifremi değiştirip telefonlarımı karıştırıyordu. Telefonumda annemle yaptığım Çekçe konuşmaları tercüme edip tek tek bakıyordu."

Adada Yeni Bir Aşk İddiası

Tüm bu gelişmelerin odağındaki isim Nisa Bölükbaşı Survivor adasında geçen hafta yeni bir aşka yelken açtı. Kısa süre önce yapılan bir yarışma sonrasında Evrim Keklik ile Nisa arasında bir çatışma yaşandı. Tam bu sırada Survivor yarışmacısı Nisa, Barışı ima edilerek söylenen sözlere yönelik; “Bana da laf atmasaydın olmazdı!” ifadesinde bulundu. Bu ifadeye karşılık olarak Evrim, “Ogeday varken böyle bir şey yapmam” ifadelerini kullandı. Survivor’ı yakından takip edenler bu konuşmalar sonrasında Nisa'nın Ogeday ile yeni bir ilişki yaşadığı anlamını çıkardı.

Bu haber toplam 672 defa okunmuştur

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.