TRT’nin En Çok İzlenen Dizisi Gönül Dağı’nda On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı Sürprizi Var

TRT’nin En Çok İzlenen Dizisi Gönül Dağı’nda On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı Sürprizi Var

Cumartesi günü Gülsim Ali ve Berk Atan’ın başrollerinde olduğu TRT 1 ekranlarında akşam saat 20. 00 da ekranlara gelen Gönül Dağı bu sefer on bir ayın sultanı Ramazan ayının ilk gününe elli sekizinci bölümü denk gelecek.

Cumartesi günü Gülsim Ali ve Berk Atan’ın başrollerinde olduğu TRT 1 ekranlarında akşam saat 20. 00 da ekranlara gelen Gönül Dağı bu sefer on bir ayın sultanı Ramazan ayının ilk gününe elli sekizinci bölümü denk gelecek. On yedi Ekim iki bin yirmi tarihinde TRT 1 de ekranlara gelmeye başlayan dizi diğer dizilerden farklı olarak Türk kültürünü ve yapısını yansıtmaya çalıştığı için ve hikâyesi ile birleştiğinde ilk bölümünden bu yana çok sevilmiştir.

Gönül Dağının 2 Nisan da Yayınlanacak Bölümü İzleyenlerini Heyecanlandırdı

Gönül dağı dizisinin Türk kültür ve yapısına dikkat edilerek hikâyesinin hazırlanması diziyi izleyenler tarafından çok beğenilmiştir. Ayrıca din üzerine hassasiyetlerini de göstermekte olan dizi on bir ayın sultanı olan ramazan ayının gelişi içinde sette hikâye üzerine hassasiyetlerini korumaya devam etmektedirler. Gönül Dağı dizisinde hem hüzün hem de komedi üzerine çok duygu yüklü bir dizi olması nedeniyle ramazan ayının hassasiyetlerini de bu dizi de ekrana gelecek olan 2 Nisan cumartesi akşamı üzerine bundan sonraki bölümlerde de izleyenlerin ekranlarına çıkmaya hazırlanıyor.

Gönül Dağı Dini Konularda Gösterdiği Hassasiyeti Ramazan Ayında da Bölümlerine Yansıtacak

Her hafta yeni bölümünün yayınlanmasıyla gündeme gelen Gönül Dağı bundan sonraki bölümlerinde ramazan ayının getirmiş olduğu farklılıklar ile de hikayeyi birleştirerek her cumartesi akşam saat sekiz de TRT 1 ekranlarına çıkmayı planlıyor. En sonunda Gönül Dağı dizisinde gözleri iyileşen Asya’nın ve Rıfat karakterini terk etmesi izleyenleri tarafından çok konuşulmuştu. Rıfat karakterinin yıkılması ile birlikte birçok karaktere de yardım eden Ciritçi Ahmet karakteri Asya’nın Rıfat’tan ayrılması ile birlikte Rıfat karakterine yardım etmeye çalışıp hayatına dokunacak.

Selami’nin ise ablası ve abisinin dâhil ettiği miras kavgası yüzünden yaşadığı olaylar da ilerleyen bölümlerde ekranlara gelecek. Kenan karakteri ise hiç beklemediği bir teklif almıştır. Fakat bu teklifi seçtiği zaman Elif’i kaybedecektir. Bu yüzden de teklif ve Elif arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Bu ve bunun gibi olayların yanı sıra Ramazan ayının getirdiği ufak tefek tatlı telaşları da en güzel bir şekilde ekranlara yansıtılacağa benziyor.

Bu haber toplam 177 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.