Ziraat Bankası bireysel kredi kampanyası başlattı! 25000 TL ve 50000 TL kredi imkanı sağlanıyor

Ziraat Bankası bireysel kredi kampanyası başlattı! 25000 TL ve 50000 TL kredi imkanı sağlanıyor

Ziraat Bankası bireysel kredi kampanyası başlatıldı. Kampanya doğrultusunda sağlanacak kredi tutarı 25 bin lira ila 50 bin lira arasında değişim gösteriyor.

Ziraat Bankası bireysel kredi kampanyası başlatıldı. Kampanya doğrultusunda sağlanacak kredi tutarı 25 bin lira ila 50 bin lira arasında değişim gösteriyor. 36 ay vadenin geçerli kılındığı kampanyada bu imkanın yanı sıra 3 ay erteleme fırsatı da sunulan fırsatlar arasında.

Banka doğrultusunda başvuru gerçekleştirerek başvuru sahiplerine anında sonuç bildirimi sağlanıyor. Bankanın web sitesi üzerinden yapılan kredi kampanyasına katılım oldukça yoğun gözüküyor. Pandemi sürecinde bireysel kredi imkanı olarak kampanya sürdüren bankaların başında gelen Ziraat Bankası, başvuruları web sitesi üzerinden kabul ettiği gibi banka şubelerinden de kabulünü sağlıyor. Bu durumun yanı sıra web sitesi üzerinden de kredi alma şartları detaylı bir şekilde açıklandı. Başvuru şartlarını detaylı bir şekilde öğrenmek için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

ziraat-bankasi-bireysel-kredi-kampanyasi-baslatti-25000-tl-ve-50000-tl-kredi-imkani-saglaniyor.jpg

Ziraat Bankası kredi başvurusu şartları

Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların banka doğrultusunda belirlemiş olan şartları sağlaması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan vatandaşlar bankanın belirlemiş olduğu şartlar durumunda başvurularını gerçekleştirebilecek. Banka ilk olarak 18 yaş sınırı 70 yaş sınırına şart olarak belirlenmiş durumda. Başvuru yapacak olan vatandaşların bankalar ile arasında herhangi bir krizin bulunmaması daha aranan şartlar orasını yerini alıyor.

Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşların kredi imkanlarını kullanabilmeleri için banka kredi notlarında yeterli seviyede olmaları şart. Kredi notu düşük olan vatandaşlar maalesef onay alma konusunda sıkıntı yaşayabilir.

Bu haber toplam 250 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.